Supermenas atkeliaus ir į televiziją

Supermenas atkeliaus ir į televiziją

Kol „DC Comics“ filmai vis dar susiduria su rimtomis problemomis, pagal garsiuosius komiksus kuriami serialai užkariauja televiziją. Negana to, į mažuosius ekranus kitą sezoną gali atkeliauti ir neabejotinai garsiausias komiksų herojus – Supermenas.

Kaip buvo paskelbta oficialiame pranešime, Žmogus iš plieno pasirodys pirmojoje antro „Supermergaitės“ (angl. „Supergirl“) sezono serijoje. Komiksų ir paties serialo pasaulyje Supermergaitė ir Supermenas yra pusseserė ir pusbrolis, todėl giminių susitikimas turėtų tapti viena įdomiausių kito televizijos sezono akimirkų.

Verta paminėti, kad Supermeną neabejotinai įkūnys kitas aktorius nei Henry Cavillas. „DC Comics“, skirtingai nei „Marvel“, savo televizijos ir kino pasaulius laiko atskirais, todėl greitai pamatysime dar vieną aktorių, prisijungianti prie mažos grupės išrinktųjų, įkūnijusių Supermeną.

Kitais metais „Supermergaitė“, šiemet rodyta CBS kanale, persikels į „The CW“ televiziją. Toje pačioje televizijoje taip pat yra rodomi serialai „Strėlė“ (angl. „Arrow“), „Žaibas“ (angl. „The Flash“) ir „Rytojaus legendos“ (angl. „Legends of Tomorrow“). Visi trys serialai neretai sujungia savo istorijas ir tikėtina, kad Supermergaitė ar net Supermenas prie jų prisijungs artimiausiu metu.

Šių metų pradžioje jau buvo sukurta bendra „Žaibo“ ir „Supermergaitės“ serija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles