Taronas Egertonas nesugrįš vaidinti į „Kingsman 3“

Taronas Egertonas nesugrįš vaidinti į „Kingsman 3“

Kaip buvo patvirtintinta Taron‘o Egerton‘o, jo vaidinamo Gario artimiausiu metu didžiuosiuose ekranuose nematysim, o su šiuo pasisakymu jis patvirtino ir tai, kad nevaidins „Kingsman 3“. Tačiau nereikia palaidoti visų vilčių, nes aktorius taip pat prasitarė, kad dar tikrai išvysime jo vaidinamą britų superšnipą. Režisierius Matthew Vaughnas šiuo metu ruošia trečiąją, didelės sėkmės susilaukusios serijos dalį. Filmai yra Marko Millaro kurtų komiksų adaptacijos ir, kaip galime spėti, trečioji dalis kryps į visai kitokią pusę nei ankstesnės juostos.

T. Egertonas šiuo metu reklamuoja savo būsimą filmą „Robinas Hudas“ (anlg. „Robin Hood“), kuris bus atnaujinta klasikinės legendos versija. Per neseniai duotą interviu aktorius buvo paklaustas apie Gario likimą „Kingsman 3“, kurio filmavimo darbai prasidės kitų metų pradžioje. T. Egertonas patvirtino, kad jis neprisidės prie šio filmo, bet neseniai kartu su režisieriumi M. Vaughnu kalbėjo apie ateities planus. Anot režisieriaus, ryšiai su T. Egertonu nenutrūks ir jis tikrai turi paruošęs staigmenų savo planuose.

„Fox“ kompanija neatskleidė jokių detalių apie „Kingsman 3“, bet manoma, kad tai bus anksčiau atskleistas priešistorės filmas „The Great Game“ (liet. „Didysis žaidimas“). Kadangi filmo veiksmas vyks ankstyvajame 20-tame amžiuje, pasidaro aišku, kodėl jame nematysime Gario. „Kingsman 3“,  kurio spėjamas pavadinimas bus „The Great Game“, kino teatruose turėtų pasirodyti 2019 metų, lapkričio 9 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles