„Lionsgate“ nori kurti „Bado žaidynių“ priešistorę

„Lionsgate“ nori kurti „Bado žaidynių“ priešistorę

Kino studijos „Lionsgate“ vicepirmininkas Michaelas Burnsas paskelbė, kad planuojama kurti „Bado žaidynių“ (angl. „Hunger Games“) serijos priešistorę. Daugiau detalių apie tai M. Burnsas neatskleidė.

Ketvirtasis serijos filmas „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingiay – Part 2“), atsilieka nuo savo pirmtakų per tris savaitgalius surinkęs 227 mln. JAV dolerių pagal JAV „Box Office“. Pasaulinės šio filmo pajamos viršija 520 mln. JAV dolerių.

M. Burnsas paaiškino, kad pirmuose dviejuose filmuose buvo rodomos arenos, kuriose vyko 74-osios ir 75-osios Bado žaidynės – to nebeliko kituose dviejuose filmuose ir jaunieji fanai jų pasigedo. „Jei grįšime į priešistorę, tai arenos neabejotinai bus“, pridėjo jis.

Tačiau priešingai M. Burnso pranešimui, kino studija „Lionsgate“ kol kas oficialiai nėra pranešusi apie jokius „Bado žaidynių“ serijos, pastatytos pagal Suzanne‘os Collins didelio pasisekimo sulaukusią trilogiją apie antiutopinį ateities pasaulį, kur postapokaliptinėje Amerikoje, vadinamoje Panemu, paaugliai kasmetinėse varžybose kovoja vieni su kitais iki mirties, šalutinius projektus.

„Lionsgate“ teises ekranizuoti „Bado žaidynes“ įsigijo 2009 m., o 2011 m. Jennifer Lawrence buvo atrinkta pagrindiniam Ketnės Everdyn vaidmeniui. Tačiau M. Burnsas pabrėžia, kad: „nesvarbu, kaip bus nuspręsta tęsti „Bado žaidynių“ seriją, pagrindinė intencija yra ne šlovinti smurtą tiesiog rodant kovas arenoje, bet tęsti Suzanne‘os Collins grynojo karo teorijos koncepto tyrinėjimą.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles