Holivudo žvaigždė Russellas Crowe vaidins TV seriale

Holivudo žvaigždė Russellas Crowe vaidins TV seriale

Išgirdus apie Russellą Crowe daugeliui prieš akis iškyla tokie jo filmai kaip „Informatorius“ (angl. „The Insider“), „Gladiatorius“ (angl. „The Gladiator“), „Nuostabus protas“ (angl. „A Beautiful Mind“). Už šias juostas aktorius nominuotas Oskarui geriausio aktoriaus kategorijoje, o už „Gladiatorių“ R. Crowe juo ir apdovanotas. Aktorius visada buvo siejamas su kinu, o praėjusios amžiaus paskutinio dešimtmečio pabaiga bei naujojo pradžia laikomi auksiniais Crowe karjeros metais.

Aktorius nusprendė pasukti kiek kita linkme. Ką tik paskelbta, jog R. Crowe vaidins TV seriale. Tai pirmas didelis Jungtinių Amerikos Valstijų TV serialas aktoriaus karjeroje. Projektas paremtas Gabrielio Shermano knyga „Garsiausias balsas kambaryje“ (angl. „The Loudest Voice in the Room”). Studijos „Showtime“ kuriamą istoriją sudarys 8 epizodai. R. Crowe vaidins „Fox“ naujienų vadovą Rogerį Ailesą. Bus pasakojama apie „Fox“ žinių vadovo pakilimą bei jo karjeros žlugimą.

„Susidūrimas tarp žiniasklaidos ir politikos šiandien daugeliu būdų formuoja pasaulį, kuriame gyvename. Šis reiškinys kaip Charles‘o Fosterio Kane istorija (filmas „Pilietis Keinas“, angl. „Citizen Kane“, 1941 m.) ekrane parodytas jau seniai ir bus įkūnytas dar kartą – kaip Rogerio Aileso pakilimas ir griūtis. Su pagrindinį vaidmenį atliekančiu Russelu Crowe priešakyje, šis serialas bus mūsų erą apibūdinanti istorija“ – kalbėjo studijos „Showtime“ vadovas Deividas Nevinsas.

Tai ne pirmas kartais, kai didžiosios kino žvaigždės filmuojasi serialuose. Nesunku prisiminti išskirtinį Matthew McConaughey pasirodymą seriale  „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) ar Benedicto Cumberbatcho vaidmenį „Šerloke“ (angl. „Sherlock“). Galbūt sulauksime ir tokio pat puikaus Russello Crowe pasirodymo TV ekrane.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles