Jau žinoma, kas vaidins mumiją ruošiamame perdirbinyje

Jau žinoma, kas vaidins mumiją ruošiamame perdirbinyje

Kino studijos „Universal“ klasikinių pabaisų pasaulis yra pasiruošęs plėstis ir panašu, kad jau netrukus prie jo prisijungs „Mumija“ (angl. „The Mummy“). Ir atrodo, kad jau žinoma, kas ruošiamame perdirbinyje vaidins pačią mumiją – pranešama, kad šiam vaidmeniui atrinkta filme „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) pasirodžiusi Sofia Boutella.

Derybas dėl mumijos priešininko karinio jūrų laivyno pėstininko vaidmens veda Tomas Cruise‘as. „Mumijos“ perdirbinį režisuos filmų „Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek“) ir „Nuostabusis žmogus voras 2“ (angl. „The Amazing Spider – Man 2“) scenarijaus autorius Alexas Kurtzmanas.

Savo ruožtu S. Boutella šiuo metu išgyvena tikrą pakilimą Holivude. Ji ką tik baigė filmuotis fantastiniame nuotykių ir veiksmo filme „Žvaigždžių kelias: į begalybę“ (angl. „Star Trek Beyond“), kuris kino teatrus pasieks kitų metų vasarą. Jos pasirinkimas šiam vaidmeniui patvirtino jau anksčiau sklandžiusius gandus apie tai, kad Mumiją, kurią iki šiol vaidindavo vyrai, šįkart gali įkūnyti moteris – manoma, kad tai bus teigiamas pokytis šiai serijai. Tačiau kol kas sunku pasakyti, ar šis filmas pasiteisins.

Atsižvelgiant į pernykštę filmo „Drakula. Pražia“ (angl. „Dracula Untold“) nesėkmę, naujam gyvenimui prikeltos „Mumijos“ kūrėjai turės smarkiai pasistengti, kad pateisintų žiūrovų lūkesčius ne tik dėl šio filmo, bet ir dėl vėliau pasirodysiančių „Frankenšteino“ (angl. „Frankenstein“) bei „Vilkolakio“ (angl. „Wolfman“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles