Bryanas Cranstonas prisijungs prie „Galingųjų reindžerių“

Bryanas Cranstonas prisijungs prie „Galingųjų reindžerių“

Dar vienas garsus aktorius pasidavė didelės franšizės traukai. Šįkart atėjo Bryano Cranstono eilė – aktorius vaidins naujojoje „Galingųjų reindžerių“ (angl. „Power Rangers“) versijoje.

Tai aktorius ir „Lionsgate“ studija patvirtino antradienį. B. Cranstonas įkūnys veikėją, vardu Zordonas. Zordonas atlieka rimtą vaidmenį „Galingųjų reindžerių“ pasaulyje – jis yra pavadinime minimos kovotojų grupės vadovas, suburiantis juos į komandą.

Tai bus vienas iš nedaugelio B. Cranstono pasirodymų išties dideliame filme. Prieš kelis metus jis pasirodė juostoje „Godzila“, tačiau joje atliko labiau epizodinį vaidmenį. Dažniau B. Cranstonas kine renkasi tokias roles kaip „Trumbo“, kurios jam turi potencialą atnešti apdovanojimus.

Juolab kad aktorius iki šiol yra sulaukęs pakankamai sėkmės – jo pasirodymai serialuose „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) ir „Malkolmas vidurinysis“ (angl. „Malcolm in the Middle“) per pastarąjį dešimtmetį sulaukė pakankamai žiūrovų ir kritikų liaupsių.

Tuo tarpu „Lionsgate“ studijos kuriamas „Galingųjų reindžerių“ filmas renka rimtą komandą. Prieš kurį laiką buvo patvirtinta, kad juostoje taip pat pasirodys aktorė Elizabeth Banks. Režisierius – filmo „Sveiki atvykę į praeitį!“ (angl. „Project Almanac“) kūrėjas Deanas Israelite.

Šiuo metu Kanadoje filmuojamas projektas kino teatrus pasieks 2017 m. kovo 24 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles