Baigiantis „Sostų žaidimui“ serialo aktoriai uždirbs ženkliai daugiau

Baigiantis „Sostų žaidimui“ serialo aktoriai uždirbs ženkliai daugiau

Televizijoje seniai nebuvo tokio fenomeno kaip „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“), todėl būtų natūralu tikėtis, kad jį rodanti HBO televizija serialą norėtų pratęsti kuo ilgiau. Visgi yra didelė tikimybė, kad serialas baigsis jau visai greitai.

„Deadline“ paskelbtame straipsnyje praktiškai buvo patvirtinta tai, apie ką gandai sklandė jau kurį laiką – panašu, kad „Sostų žaidimas“ baigsis po aštuonių sezonų. Negana to, jie bus trumpesni nei įprasti, dešimt serijų trunkantys sezonai – septintasis truks septynias serijas, aštuntasis – tik šešias.

Nors mažiau serijų neabejotinai bus šioks toks nusivylimas žiūrovams, tikėtina, kad tai leis kūrėjams Davidui Benioffui ir D.B. Weissui užbaigti serialą taip, kaip jie norėtų. Tokiu būdu HBO galės skirti didesnį biudžetą vienai serijai, kuris dabar siekia 10 mln. dolerių.

Didesnis biudžetas atneš pelno ir serialo aktoriams. Šiuo metu pagrindinis „Sostų žaidimo“ penketas – Peteris Dinklage‘as, Emilia Clarke, Lena Headey, Nikolaj Coster-Waldau ir Kitas Harringtonas – uždirba 300 tūkst. dolerių per seriją. Tikėtina, kad aštuntajame sezone jų alga išaugtų iki 500 tukst. dolerių per seriją. Tai, tiesa, jiems vis tiek atneštų 3 mln. dolerių per sezoną.

Tai, jog serialas baigsis aštuntuoju sezonu, dar nėra patvirtinta oficialiai – „Sostų žaidimas“ kol kas buvo pratęstas tik septintam sezonui. Visgi serialo kūrėjai yra ne kartą užsiminę, kad jie istoriją nori papasakoti per septynis ar aštuonis sezonus, ir panašu, kad HBO leis jiems tai padaryti.

Tuo tarpu šeštasis „Sostų žaidimo“ sezonas baigsis jau šį sekmadienį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles