Hugh Jackmanas galimai trumpam pasirodys Deadpoolo filme

Hugh Jackmanas galimai trumpam pasirodys Deadpoolo filme

Vienas žinomiausių Holivudo aktorių, jau septyniolika metų atlikinėjantis tą patį Ernio vaidmenį skirtinguose „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) franšizės filmuose, Hugh Jackmanas jau artėja prie savo nagų pakabinimo dienos. Kaip oficialiai skelbiama, aktoriui teliko vienas filmas – paskutinioji „Ernio“ (angl. „The Wolverine 2“) dalis. Nepaisant to, aktorius leido suprasti, kad yra galimybė jo veikėjui pasirodyti ir naujausiam filmui su Ryanu Raynoldsu „Deadpoolas“ (angl. „Deadpool“).

Akivaizdu, kad aktorius neypatingai mėgsta išduoti paslaptis ar erzinti gerbėjus. Duodamas interviu „The Huffington Post“ jis buvo paklaustas, ar gandai apie jo pasirodymą „Deadpoole“ yra tikri. „Hmmm. Negaliu… Ne. Tikrai ne“, – panosėje murmėjo H. Jackmanas. „Bet, mes su Raynoldsu esam geri bičiuliai, taigi…“, – besišypsodamas pridūrė aktorius. Tokie neaiškūs murmėjimai iš dalies išduoda, jog aktorius gali ir pasirodyti minėtame filme. Nes, juk galima tiesiog atsakyti tvirtai „Ne“.

H. Jacmanas ir R. Raynoldsas jau anksčiau yra vaidinę šiuos veikėjus 2009 metais pasirodžiusiame filme „Iksmenai: pradžia. Ernis“ (angl. „X-Men Origins: Wolverine“), kuriame jie stojo vienas prieš kitą. Tiesa, tada filmas buvo sukurtas itin silpnai ir gerbėjų bei kino kritikų buvo vos ne sutrintas į miltus. Prieš kurį laiką H. Jackmanas yra minėjęs, jog jo įsitraukimas būtų įmanomas, jei jam būtų pasiūlyta prisijungti. „Jie yra tikri priešai komiksuose ir susidūrę tiesiog užsidega, tad mielai priimčiau tokį pasiūlymą“, – „MTV U.K.“ yra sakęs aktorius.

Kad ir kaip ten bebūtų, viskas paaiškės praktiškai prieš „Deadpoolo“ filmo premjerą arba paties filmo metu, o jau dabar 46 metų aktorius grįžta į sporto salę, kur vėl ruošis savo ikoniškam vaidmeniui.

„Deadpoolas“ kino teatrus pasieks prieš pat kitų metų Valentino dieną – vasario 12 dieną, o paskutinioji „Ernio“ dalis – 2017 metų kovo 3 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles