Vince’as Giliganas kuria „Bręstančio blogio“ filmą

Vince’as Giliganas kuria „Bręstančio blogio“ filmą

Prieš penkerius metus pasibaigusio serialo „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) žiūrovai ilgai neliūdėjo – dar besibaigiant paskutiniam sezonui pradėjo sklisti gandai, kad Vince’as Giliganas savo kūrinį plėtos toliau. Kaip tarė, taip padarė – neilgai trukus AMC paskelbė, jog „Bręstančio blogio“ visata į televizorių ekranus sugrįš su Saulo Gudmano priešistore. Artėjant prie 5 sezono (tiek turėjo ir „Bręstantis blogis“), aiškėja tolimesni šio pasaulio ekranizacijos planai.

„Hollywood Reporter“ skelbia, jog kitas Vince’o Giligan’o planas – dviejų valandų filmas, kuris vyks toje pačioje visatoje, kaip pirmieji du serialai. Kol kas naujienų apie tai mažokai ir nežinome, ar tai bus kino teatrams skirta juosta, ar televizijos filmas. Kol kas kūrėjai šią juostą slepia po „Greenbrier“ vardu.

Albukerkės, kurioje vyko „Bręstančio blogio“ veiksmas, laikraštis „The Albuquerque Journal“ teigia, jog filmavimo darbai mieste prasidės dar šį mėnesį. Nutekėjusioje informacijoje teigiama, jog istorija suksis apie pagrobtą vyrą ir jo kelią į laisvę. Jei gandai pasitvirtins, tai bus pirmieji V. Giligano ir „Sony“ padalinio, su kuriuo kūrėjas neseniai pasirašė kontraktą, vaisiai. Tikėkimės, kad tolimesnės detalės paaiškės jau greitai.

Papildyta: Naujausiomis žiniomis, filmas bus tiesioginis „Bręstančio blogio“ tęsinys, pratęsiantis veiksmą tiesiai nuo serialo pabaigos, tad „pagrobto vyro kelias į laisvę“ be abejonės bus apie Aarono Paulo veikėją Džesį  Pinkmaną!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles