Ar galima tikėtis trečios agento OSS 117 nuotykių dalies?

Ar galima tikėtis trečios agento OSS 117 nuotykių dalies?

Dar pernai viešėdamas tarptautiniame Vilniaus kino festivalyje „Kino pavasaris“ prancūzų režisierius Oskaro laureatas Michaelis Hazanavičius patvirtino, kad galvoja apie trečiąją populiariojo agento OSS 117 nuotykių dalį. Bet… bėga laikas, o kol kas net kalbų apie būsimą filmavimą negirdėti.

Per Paryžiuje vykusią „Comic Con“ konferenciją žurnalistų priremtas prie sienos, M. Hazanavičius patvirtino, kad neatsisako minties apie šį projektą. Bet… „Ar aš jį statysiu? Tai yra – ar mes jį statysime (aš nesu vienas)? Aš nieko nežinau. Tikrai nesakau „ne“. Apskritai, mes visi norime jį statyti, tačiau visų pirma mes norime kurti gerą filmą. Geresnį nei kiti du, geresnį nei kiti, ir, deja, tai nėra taip jau paprasta. Nes kai žmonės manęs to klausia, atrodo, kad „op“, užtenka spragtelti pirštais, tačiau tai sudėtingiau, tai daug sudėtingiau, nes, visų pirma, tai yra brangus filmas, jį nėra lengva pastatyti, ir nėra lengva sugalvoti, kaip viską atnaujinti, išsitenkant ankstesniuose rėmuose. Be to, šiandieninė politinė situacija pasikeitė – dabartinė padėtis nebėra tokia, kokia buvo anksčiau. Dabartinis vyraujantis diskursas – tai reakcingas diskursas, taigi – visiškai kitoks, nei anksčiau. Taigi tai yra sudėtinga. Tačiau mes visi norim, mes visi norim sukurti gerą filmą. Kai jūs užduodate šį klausimą, atrodo, kad savaime suprantama, jog tai bus geras filmas, tačiau sukurti gerą filmą nėra taip paprasta.“

Taigi, nors režisierius kol kas nieko konkretaus nepažadėjo, vis tik jo žodžiai agento OSS 117 gerbėjams turėtų palikti vilties savo mylimą personažą dar kartą išvysti didžiuosiuose ekranuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles