Jonas Bernthalis prisijungia prie televizinio „Drąsiaširdžio“

Jonas Bernthalis prisijungia prie televizinio „Drąsiaširdžio“

Gana žinomas televizijos serialų ir kino filmų antraplanių vaidmenų aktorius Jonas Bernthalis gavo išties puikų pasiūlymą. Jis prisijungs prie labai didelio populiarumo sulaukusio „Netflix“ serialo „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“) antrojo sezono. Gana brutalios išvaizdos aktorius suvaidns vieną populiariausių „Marvel“ komiksų veikėją Baudėją.

„Jonas Burnthalis į kiekvieną savo vaidmenį įneša įtampos, labai daug galios, motyvacijos ir tuo pat – jautrumo. Visos šios savybės labai priartina veikėjus prie realių žmonių, o žiūrovams tai patinka“, – pristatydamas pasirinkimą sakė „Marvel“ televizijos studijos vadovas Jephas Loebas. Jis taip pat pridūrė, kad „Kastlo atsiradimas seriale sukels dramatiškus pokyčius Meto Merdoko gyvenime ir viskas pasikeis negrįžtamai.“

Serialas, kaip ir kadais filmas su Benu Afflecku, pasakoja apie dar vaikystėje apakintą vyrą Metą Merdoką, kuris išsivysto nepaprastus pojūčius. Metas Merdokas dienos metu su nusikalstamumu kovoja būdamas teisininku, o naktį tampa teisingumo ieškotoju Drąsiaširdžiu, veikiančiu šiandieninėje Pragaro virtuvėje, Niujorke. Kaip žinia, Baudėjas taip pat ieško teisingumo, tik jo tikslai yra kiek kitokie. Ne kartą ir į kiną perkeltas veikėjas yra vedamas keršto ir siekia teisingumo dėl šeimos išžudymo.

Jonas Bernthalis televizijoje buvo labiausiai matomas seriale „Gyvi numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“), o kine – „Volstryto vilke“ (angl. „The Wolf of Wall Street“) ir pernai rudenį pasirodžiusioje karinėje dramoje „Įniršis“ (angl. „Fury“).

„Drąsiaširdyje“ pagrindinius vaidmenis atlieka Charlie‘is Coxas, Deborah Ann Woll, Eldenas Hensonas, Vincentas D‘Onofrio, Rosario Dawson.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Elvis / 2015 birželio 11

    Rosario Dawsonas 😀 aktorė gi, Dawson