Dar nepasirodę Antono Yelchino projektai

Dar nepasirodę Antono Yelchino projektai

Sekmadienį tragiškoje situacijoje žuvęs aktorius Antonas Yelchinas turėjo daugybę gerbėjų, ką tik įrodo užuojautos nuo jį mėgusių žurnalistų ar tokių kūrybinių partnerių kaip Guillermo Del Toro ar Justinas Timberlake‘as. Geriausias aktoriaus populiarumo pavyzdys – sąrašas projektų, kuriuose prieš savo mirtį spėjo suvaidinti 27-erių metų aktorius ir kurie dar pasirodys ateityje.

Didžiausio dėmesio sulauksiantis jo projektas neabejotinai bus „Žvaigždžių kelias: į begalybę“ (angl. „Star Trek: Beyond“). Filmas, kuriame aktorius įkūnijo žymiausią savo veikėją Čekovą, kino teatruose pasirodys jau liepos 22 dieną. Pasak „Variety“, „Paramount“ studija šiuo metu drastiškai keičia savo planus siekdama kuo tinkamiau suderinti aktoriaus pagerbimą ir raginimą žiūrovus ateiti į kino teatrus.

Tame pačiame leidinyje pažymima, kad A. Yelchinas nebaigė savo darbo animaciniame seriale „Trolių medžiotojai“ (angl. „Trollhunters“). Guillermo Del Toro kuriamo animacinio mini serialo, „Netflix“ platformoje turėjusio pasirodyti šių metų gruodį, pagrindinį veikėją įgarsino būtent A. Yelchinas ir dabar lieka klausimas, ar jo nebaigtą darbą bus bandoma pratęsti su kitu aktoriumi. Kitus serialo veikėjus taip pat įgarsino Kelsey Grammeris bei Ronas Perlmanas.

Neseniai A. Yelchinas taip pat baigė filmuotis psichologiniame trileryje „Thoroughbred“ bei mokslinės fantastikos dramoje „Rememory“, kuriame vaidino kartu su aktoriumi Peteriu Dinklage‘u. Kartu aktorius filmavosi dviejuose nepriklausomuose filmuose – „We Don‘t Belong Here“ ir „Porto“.

Visi minėtieji projektai žiūrovus turėtų pasiekti artimiausiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles