Jennifer Lawrence vaidins naujajame Darreno Aronofsky’io filme

Jennifer Lawrence vaidins naujajame Darreno Aronofsky’io filme

Pagaliau paaiškėjo, kad naujausias amerikiečių režisieriaus Darreno Aronofsky‘io filmas, kuriame, kaip jau žinoma, vaidins Oskaro laureatė Jennifer Lawrence, bus kuriamas kino studijoje „Paramount Pictures“. Be režisavimo D. Aronofsky‘is rašys scenarijų ir taps šio filmo prodiuseriu. Kino kūrėjas filmavimus ketinama pradėti pavasarį.

Taip pat pasirodė kol kas dar nepatvirtintos informacijos apie tai, kad dėl vaidmens šiame filme derybas veda kitas Oskaro laureatas ispanas Javieras Bardemas, nors nei D. Aronofsky‘io, nei „Paramount“ atstovai šių gandų nekomentuoja.

Naujasis, kol kas pavadinimo dar neturintis filmas pasakos apie porą, kurios tarpusavio ryšys patiria išbandymą, į jų namus atvykus nekviestiems svečiams ir taip sujaukus jų ramią būtį. Filmo premjera numatoma 2017 m.

Paskutinius kelis mėnesius D. Aronofsky‘is rinkosi iš kelių idėjų, tarp kurių buvo ir visai šeimai skirta juosta, ir biografinis filmas apie amerikiečių kaskadininką Evelą Knievelį, kurį vaidintų Channingas Tatumas, kol galiausiai apsistojo ties aukščiau įvardytu projektu. J. Lawrence visą laiką buvo įvardijama kaip viena iš labiausiai paties režisieriaus norimų matyti kandidačių, tad ji susitikusi su D. Aronofky‘iu labai greitai apsisprendė prisijungti prie jo naujo filmo.

Nors ne vienas aktorius varžosi dėl teisės vaidinti šiame filme, vis tik J. Bardemas taipogi įvardijamas kaip vienas iš D. Aronofsky‘io favoritų, tad gavęs J. Lawrence sutikimą, režisierius nedelsdamas pateikė pasiūlymą ir J. Bardemui.

J. Lawrence paskutinį kartą matyta fantastiniame filme „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 2 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay – Part 2“), o visai netrukus kino teartus pasieks komiška drama „Džoja“ (angl. „Joy“).

Savo ruožtu J. Bardemas pasirodė kriminalinėje veiksmo dramoje „Šaulys“ (angl. „The Gunman“), būsimų jo premjerų sąraše – biografinis filmas apie Kolumbijos ir visos Pietų Amerikos narkotikų baroną Pablo Escobarą. O D. Aronofsky‘is, 2014 m. pristatęs ne itin didelio pasisekimo sulaukusią nuotykių dramą „Nojaus laivas“ (angl. „Noah“), kurioje vaidino Russelas Crowe, Jennifer Connelly ir Ema Watson, su nauju darbu grįš po trejų metų pertraukos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles