A. Driveris naująjį „Žvaigždžių karų“ filmą lygina su garsiausia šios serijos dalimi

A. Driveris naująjį „Žvaigždžių karų“ filmą lygina su garsiausia šios serijos dalimi

Aštuntoji „Žvaigždžių karų“ epopėjos dalis šiuo metu yra neabejotinai laukiamiausias filmas Holivude, dėl ko net ir mažiausi su projektu susijusių žmonių pasisakymai žiniasklaidoje nuskamba garsiausiai. Ne išimtis ir šis kartas.

Duodamas interviu tinklapiui „Collider“ aktorius Adamas Driveris, naujojoje „Žvaigždžių karų“ trilogijoje įkūnijantis pagrindinį antagonistą Kailo Reną, užsiminė apie toną, kuriuo pasižymės aštuntasis epinės sagos epizodas. Paklaustas, ką galvojo apie filmo scenarijų, A. Driveris teigė:

„Jis yra puikus. Filmas yra panašus į „Imperija kontratakuoja“ [antroji originaliosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalis] tuo, kad pasižymi visiškai kitokiu tonu. Daugelis žmonių sako, kad tas filmas buvo pernelyg tamsus, tačiau man taip neatrodo. Jis tiesiog skiriasi savo tonu tokiu būdu, kuris yra nuostabus ir reikalingas, bet tuo pačiu ir aiškus.“

Aktorius tuo pačiu metu gyrė ir Rianą Johnsoną – filmo „Laiko kilpa“ režisierių, parašiusį ir režisuojantį aštuntąją „Žvaigždžių karų“ dalį.

„Rianas atėjo į aplinką, kurią mes sukūrėme, ir nuostabiu būdu sugebėjo ją pakelti į naują lygį,“ sakė A. Driveris. „Jis filmą ir parašė, ir Riano rašymo stilius yra toks aiškus. Per jo rašymą aš išsiaiškinau daugybę dalykų apie savo veikėją. Prie scenarijaus jis dirbo dar tuomet, kai filmavome ankstesnę dalį. Suprasti tai, ką bandė padaryti J.J. [Abramsas] ir sugebėti tai palenkti savo naudai yra išskirtinis pasiekimas.“

Naująjį Jimo Jarmuscho filmą „Patersonas“ (angl. „Paterson“) reklamuojantis aktorius taip pat kalbėjo apie tai, kad iš kitos „Žvaigždžių karų“ dalies dabar yra tikimasi kur kas daugiau ir jis nesupranta, kaip viso filmavimo metu R. Johnsonas galėjo išlikti toks ramus.

Jaudintis yra dėl ko. Praėjusių metų pabaigoje pasirodžiusi J.J. Abramso režisuota septintoji kosminės sagos dalis „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) uždirbo daugiau nei 2 mlrd. dolerių ir yra trečias pagal pelningumą filmas istorijoje.

Pavadinimo dar neturinti aštuntoji „Žvaigždžių karų“ dalis kino teatruose pasirodys 2017 m. gruodžio 15 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles