Kuriamas biografinis filmas apie Staną Lee

Kuriamas biografinis filmas apie Staną Lee

Garsiausias visų laikų komiksų kūrėjas, atsakingas už populiariausius „Marvel“ veikėjus, kurie šiuo metu valdo Holivudą, jau greitai pats taps pagrindiniu vaidybinio filmo herojumi. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, „Fox“ studija įgijo teises kurti biografinį filmą apie „Marvel“ legendą.

Detalės apie galimą filmą kol kas yra laikomos paslaptyje. Studija bendradarbiauja su kompanijos „Temple Hill“ prodiuseriais Mary Bowen ir Wycku Godfrey, atsakingais už tokias kino franšizės kaip „Saulėlydis“ (angl. „Twilight“) ir „Bėgantis labirintu“ (angl. „Maze Runner“).

Kol kas taip pat neaišku, kas filmą režisuos, rašys ar vaidins patį S. Lee. „The Hollywood Reporter“ žiniomis, prodiuseriai bandys kurti aštuntajame dešimtmetyje vykstantį nuotykių filmą.

Pasakoti bus apie ką. 1922 metais gimęs kūrėjas savo talentu kurti istorijas pasižymėjo nuo vaikystės. Jo norą veržtis į meno pasaulį kiek sustabdė tarnyba JAV armijoje Antrojo pasaulinio karo metais, tačiau iškart po to S. Lee užkariavo komiksų pasaulį.

Jis sukūrė ar prisidėjo prie tokių veikėjų kaip Halkas, Toras, Fantastiškasis ketvertas, Geležinis žmogus, Iksmenai, Keršytojai, Žmogus-voras, Daktaras Streindžas, Drąsiaširdis ir daugelio kitų. Veikėjai, sukurti dar šeštajame ir septintajame dešimtmečiuose, iki šiol yra tarp populiariausių komiksų veikėjų.

Pastaraisiais metais S. Lee, greitai švęsiantis 94-ąjį gimtadienį, yra geriausiai pažįstamas kaip visuose „Marvel“ filmuose bent kelioms akimirkoms pasirodantis senolis. Nors „Marvel“ veikėjai priklauso trims skirtingoms Holivudo studijoms („Marvel“, „Sony“ ir „Fox“), viena kitai neskolinančioms sau priklausančių veikėjų, S. Lee be išimties pasirodo visuose pagal „Marvel“ komiksus kuriamuose filmuose.

Jau greitai jį bus galima pamatyti juostoje „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“), į kino teatrus atkeliausiančioje spalio 28 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles