Paaiškėjo daugiau detalių apie J. Cameron’o „Įsikūnijimą 2“

Paaiškėjo daugiau detalių apie J. Cameron’o „Įsikūnijimą 2“

2009-ųjų „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) – vienas įspūdingiausių filmų kino istorijoje. Kartu tai ir pelningiausias visų laikų filmas. Vos James’as Cameronas pasidalijo savo planais kurti filmo tęsinį, gerbėjai pradėjo svarstyti, kokios technologijos bus naudojamos kuriant naująją juostą. Bet kokios naujienos apie būsimą filmą šiandien ypač godžiai skaitomos.

„Įsikūnijimas“ – vienas geriausių, fanų bei kritikų pripažintų, scecialiųjų efektų filmų. J. Cameron’as filmo idėją puoselėjo jau seniai, tačiau laukė kol turimos technologijos sugebės išpildyti jo lūkesčius. Būtent  todėl  pirmasis filmas didžiuosius ekranus išvydo tik 2009-aisiais. Nuo to laiko praėjo beveik 10 metų. Kiek patobulėjo technologijos ir ko galime tikėtis šiandien?

Kaip rašo „hollywoodreporter.com“,  J. Cameronas ką tik paskelbė, jog „Įsikūnijimas 2“ bus filmuojamas kompanijos „Sony“ kameromis „Venice“. Dvi kameros bus montuojamos ant vienos platformos šiek tiek skirtingu kampu ir taip bus sukuriamas 3D vaizdas. Šios kameros išsiskiria tuo, jog geba filmuoti ypač aukštu kadrų per sekundę skaičiumi. Režisierius kalbėjo: „Venice“ kameros kuria nuostabiausią vaizdą, kokį esu matęs, tamsios spalvos atrodo turtingos ir gilios, o šviesūs atspalviai –  ypač ryškūs“. Kamera buvo sukurta bendradarbiaujant J. Cameronui, jo kūrybini grupei bei „Sony“ inžinieriams. Ši kamera išsiskiria ir tuo, jog yra žymiai lengvesnė nei ankstesnės, todėl gali būti plačiau panaudojama, pavyzdžiui, pritvirtinta prie drono. Už kinematografiją bus atsakingas Russell’as Carpenter’is, dirbęs su J. Camerono „Titaniku“. Taigi, kaip ir 2009-aisiais, galime tikėtis išskirtinio, dar niekada nematyto reginio.

Planuojama, jog filmavimo darbai prasidės 2019-ųjų pradžioje, o pats filmas pasirodys 2020-ųjų pabaigoje. Kūrėjai žada, jog „Įsikūnijimo“ dalių bus tikrai daugiau nei dvi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles