Daisy Ridley prasitarė apie Luko Skaivokerio ateitį „Žvaigždžių karų“ filmuose

Daisy Ridley prasitarė apie Luko Skaivokerio ateitį „Žvaigždžių karų“ filmuose

Net jeigu septintoji „Žvaigždžių karų“ dalis pasirodė vos prieš porą mėnesių, iškart po filmo premjeros suskubta kalbėti apie jo tęsinį, kuris, kaip ir buvo galima tikėtis, yra slepiamas taip pat kruopščiai kaip ir J.J. Abramso kūrinys. Septintosios dalies aktorė Daisy Ridley, tiesa, atskleidė kelias esmines tęsinio detales.

Prieš Oskarų ceremoniją kalbėdama su MTV televizija aktorė paminėjo, kad septintojoje dalyje vos keletą sekundžių matytas Lukas Skaivokeris naujajame filme turės ženkliai didesnę rolę. D. Ridley, savaime suprantama, nepasakė nieko konkretaus, tačiau paminėjo, jog žymųjį originaliosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos veikėją įkūnijantis aktorius yra geras partneris bendrose jų scenose ir aštuntojoje dalyje nustebins žiūrovus.

Aktorė taip pat atskleidė kitą esminę filmo detalę. Kaip ir buvo galima tikėtis tuomet, kai „Disney“ išleido vaizdo klipą, skelbiantį juostos filmavimo pradžią, aštuntoji dalis prasidės ten pat, kur baigėsi septintoji, ir pažymės Rey ir Luko susitikimą. Tai bus pirmasis kartas kai „Žvaigždžių karų“ tęsinio veiksmas prasideda iškart po jo pirmtako pabaigos.

Konkretesnių detalių apie filmą dar reikės palaukti. Kol kas žinoma tik tiek, kad į jį sugrįš originaliosios trilogijos žvaigždės M. Hamilas ir Carrie Fisher bei septintosios dalies aktoriai D. Ridley, Johnas Boyega, Oscaras Isaacas, Adamas Driveris ir kiti.

Riano Johnsono parašytas ir šiuo metu režisuojamas filmas pasirodys 2017 metų gruodžio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles