„Gyvūnėlių kapinės” grįžta

„Gyvūnėlių kapinės” grįžta

Vasarą pasirodęs filmas „Tas” (angl. „It”) sulaukė didelės sėkmės ir sukėlė naują studijų susidomėjimo bangą Stephen’o King’o knygų ekranizacijomis. Pirmoji tai suskubo padaryti „Paramount Pictures”, nusprendusi sukurti filmo „Gyvūnėlių kapinės” (angl. „Pet Sematary”) perdirbinį. Įvardijami ir galimi pasirodysiančio filmo režisieriai – tai filmo „Starry eyes” kūrėjai Kevin’as Kolsch’as ir Dennis’as Widmyer’is, kurie yra neoficialiai siejami ir su kitu siaubo filmu „Mama 2”. Prodiusavimo darbams vadovaus Lorenzo di Bonaventura ir Mark’as Vahradian’as.

Originali filmo versija pasirodė 1989 metais, ją režisavo Mary Lambert’as. Filmas pasakoja apie jauną šeimą, kuri atsikrausto gyventi į naują namą nežinodama, kad nuo pavojingų ir paslaptingų galių turinčių kapinių juos skiria tik važiuojamasis kelias. Šiandien ši juosta laikoma siaubo filmų klasika, o anuomet uždirti pinigai 1992 metais leido sukurti ir visiems mažiau žinomą šio filmo tęsinį „Gyvūnėlių kapinės 2” (angl. „Pet Sematary 2”), tačiau šis buvo įvertintas itin prastai ir pirmosios dalies sėkmės nepakartojo.

Jeigu derybos nepasisektų, „Paramount Pictures“ kompanija svarsto ir kitų dviejų režisierių kandidatūrą – Sean’o Carter’io ir Johannes’o Roberts’o. Kol kas filmo išleidimo data nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles