Kontraversiška Tonya Harding istorija pasirodys kino ekranuose

Kontraversiška Tonya Harding istorija pasirodys kino ekranuose

Jau šią žiemą Margot Robbie kino ekranuose įkūnys vieną žymiausių Amerikos dailiojo čiuožimo atstovių – Tonya Harding. Craig Gillespie režisuojamoje biografinėje juodo humoro komedijoje „Aš, Tonya“(angl. „I, Tonya“), kurioje taip pat vaidina ir Sebastian Stan bei Julianne Nicholson, matysime kontraversiškąjį Tonya Harding gyvenimą, o ypač jos sunkią vaikystę su pernelyg visko reikalaujančia ir psichologiškai bei fiziškai smurtaujančia mama, kurią vaidins Allison Janney.

Filme bus vaizduojama ir ypatingų aukštumų siekusi šios Olimpinės dailiosios čiuožikės karjera. Tonya Harding tapo pirmąja amerikiete, padariusi trigubą apsisukimą varžybų metu, bet karjeroje būta ir tamsių posūkių – čiuožikė užsakė savo konkurentės Nancy Kerrigan užpuolimą, kad taptų vienvalde varžybų lydere. Visa tai skamba kaip tai, kas gali įvykti tik filmuose, bet ši istorija tikra, ir jos ekranizaciją režisuojantis Craig Gillespie bandys ją pateikti per juodojo humoro prizmę.

Filmo premjera keliuose kino teatruose JAV numatoma gruodžio 8-ąją, o visą šalį jis pasieks sausį. Dar nepranešama, ar filmas bus rodomas Lietuvoje, tačiau bet kokiu atveju, kviečiame pasižiūrėti anonsą, pilną humoro ir keiksmažodžių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles