Tomas Hardy gali suvaidinti aštuntame „Žvaigždžių karų“ epizode

Tomas Hardy gali suvaidinti aštuntame „Žvaigždžių karų“ epizode

Populiarus britų aktorius Tomas Hardy gali pasirodyti aštuntame „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) epizode. Apie tai remdamasis savo šaltiniais praneša portalas „Making Star Wars“.

Kaip praneša „Making Star Wars“, Tomui Hardy reikės suvaidinti Pirmojo Ordino šturmuotoją (angl. stormtrooper) ir geriausią Fino draugą, su kuriuo jis mokėsi karo akademijoje. Šturmuotojas netiki, kad Finas pabėgo iš Pirmojo Ordino tarnybos, ir mano, jog jo geriausias draugas tiesiog priešų pusėje atlieka žvalgybinę misiją.

Žinoma, kol kas nėra jokių oficialių duomenų apie tai, ar Tomas Hardy iš tikrųjų vaidins filme ir ar toks personažas, apie kurį buvo papasakota, pasirodys pačiame filme.

Įdomiausia, jog panašų vaidmenį filme „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) atliko aktorius Danielis Craigas. Apie jo dalyvavimą sužinojome tik filmui pasirodžius kino teatruose.

Aštuntame epizode pamatysime Oscarą Isaacą, Daisy Ridley, Adamą Driverį, Carrie Fisher, Benicio Del Toro, Johną Boyegą ir kitus.

Filmo premjera numatyta 2017 metų gruodį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles