Supermeno priešistorės serialas patvirtintas įvadinei serijai

Supermeno priešistorės serialas patvirtintas įvadinei serijai

Holivudo didžiuosiuose ekranuose vis dažniau pasirodantis Supermenas kolkas nepelno žmonių liaupsių. Šiais metais pasirodžiusi paskutinė juosta apie šį herojų „Betmenas prieš Supermeną: Teisingumo aušra“ (angl. „Batman v. Superman: Dawn of Justice“) kirto dar vieną smūgį legendiniam personažui. Ir visgi, kabelinė televizija „Syfy“ sutiko Supermenui suteikti dar vieną šansą ir patvirtino, kad įvadinę serialo seriją žiūrovai išvys.

Skelbiama, kad „Kryptonu“ (angl. „Krypton“) pavadintas serialas pasakos apie Supermeno senelio nuotykius, nusikels dvejomis generacijomis anksčiau ir siužetas bus pasakojamas dar iki tų laikų, kuomet „Žmogaus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) planeta buvo sunaikinta. Supermeno senelis kovos už savo šeimos garbę nuo pasaulyje tvyrančio chaoso.

„Kryptono istorija visoje šioje visatoje yra viena ikoniškiausių visame komiksų pasaulyje“, – teigė vienas NBCUniversal Cable Entertainment vadovų Billas McGoldrickas. „Manome, kad talentingose rankose Supermenas išties gali atgyti – juk žmonėms patinka stebėti, nuo ko visa istorija prasidėjo.“

Šiuo metu nėra skelbiama, kuomet bus pristatytas režisieriaus darbas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles