Gaelis García Bernalis taps naujuoju Zoro

Gaelis García Bernalis taps naujuoju Zoro

Apie naują „Zoro“ versiją buvo kalbama jau gerus penkerius metus, kol pagaliau tos kalbos tampa šiuo tuo konkretesniu. Per vasario mėnesį vykusį Berlyno kino festivalį, meksikiečių režisierius Jonás Cuarónas paskelbė, kad imasi perrašyti „Zoro“ (angl. „Zorro“) perdirbinio scenarijų. Jau žinoma, ir tai, kas taps naujuoju teisingumo ieškotoju – po Zoro kauke naujajame filme slėpsis 37-erių metų meksikiečių aktorius Gaelis García Bernalis. Jis šį vaidmenį perims iš ispano Antonio Banderaso, kuris paskutinį kartą Zoro įkūnijo 2005 m. išleistame filme „Zoro legenda“ (angl. „The Legend of Zorro“), kurį režisavo Martinas Campbellas.

„Visada norėjau, kad Gaelis atliktų šį vaidmenį. Zoro personažas tuo pačiu metu yra ir žavintis, ir dvasingas ir protingas. Gaelis pasižymi visomis šiomis savybėmis ir gali jas moderniai perkelti į didįjį ekraną, kas leistų žiūrovams iš naujo atrasti Zoro“, kalbėjo filmo prodiuseris Markas Aminas.

G. G. Bernalio kandidatūra šiam vaidmeniui buvo minima jau seniai, tačiau iki šiol ji nebuvo patvirtinta, kadangi pats projektas perėjo per daugybę rankų – iš „20th Century Fox“ „Zoro“buvo perleistas „Sobini Films“, ne kartą keitėsi būsimos juostos režisieriai – iš pradžių šią kėdę sėdo Bryanas Singeris, vėliau – Garry Whitta, galiausiai Justinas Marksas, kurį ir pakeitė J. Cuaróas.

Tiesa, labai gali būti, kad klasikinio Zoro gerbėjai liks šiek tiek nustebę, kadangi naujoji versija žada būti gerokai modernesnė. Kol kas neaišku, ar vis dar bus laikomasi idėjos šios istorijos personažus perkelti į futuristinį postapokaliptinį pasaulį. Šaltiniai kalba tik apie „netolimą ateitį“ ir tai, kad naujasis filmas žada būti „nauja legendos vizija“.

Tad kol kas aišku tik tiek, kad filme „Dykuma“ (isp. „Desierto“, 2015 m.) kartu dirbę J. Cuarónas ir G. G. Bernalis filmavimo aikštelėje vėl susitiks šį rudenį, kai „Pinewood“ studijoje Dominikos Respublikoje bus pradėta kurti nauji Zoro nuotykiai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles