S. Stallone apjungs jėgas su A. Driveriu

S. Stallone apjungs jėgas su A. Driveriu

Kaip žinia, Sylvesteris Stallone yra ne tik kultinis veiksmo filmų aktorius, bet ir tų pačių veiksmo filmų režisierius. Kaip pranešė portalas „Deadline“, S. Stallone rado naują darbą, kurį apsiims režisuoti. Tai – dabartinis bestseleris ir biografinė knyga „Patys tvirčiausi“ (angl. „Tough as They Come“), paremta JAV armijos štabo seržanto Traviso Millso istorija. Pagrindinį vaidmenį filme, jau planuojama, atliks smarkiai „Žvaigžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) sužibęs Adamas Driveris.

Kol kas dar nėra visiškai aišku, kuri studija užsiims filmo kūrimu. Kol kas teisės priklauso „William Morris Endeavour“, tačiau pirminės kalbos leidžia suprasti, kad pasiūlymas galiausiai atiteks „20th Century Fox“ studijai. Kaip ten bus, dar nėra aišku, bet tai paaiškės jau labai greitai.

Pagrindinį vaidmenį atliksiantis Adamas Driveris suvaidins štabo seržantą Travisą Millsą, kuris trečios misijos Afganistane metu papuolė ant improvizuoto sprogstamojo užtaiso ir išgyveno. Ir ne tik išgyveno, bet tapo vienu iš penkių JAV armijos karių, išgyvenusių keturgubą galūnių amputaciją – po sprogimo dėl sužeidimų jam buvo amputuotos abi rankos ir abi kojos. Sylvesteris Stallone ne tik režisuos filmą, bet ir suvaidins Traviso tėvą Craigą Bucką, kuris su savo sūnumi praleido visą laiką nuo jo grįžimo iš ligoninės.

Biografinė knyga buvo išspausdinta dar 2015 metais ir netrukus tapo New York Times bestseleriu. Knygą už patį T. Millsą parašė aktorius Gary‘is Sinise‘as, kuris į visą pasakojimą įnešė ir savo dalinos patirties. Tai jis filme „Forestas Gampas“ suvaidino dvi galūnes praradusį leitenantą Deną. Taigi, tikėtina, kad aktorius taip pat bus įtrauktas į filmo kūrimą, nes iki šiol jo indėlis į knygą buvo milžiniškas. Tiesa, tai kol kas nėra patvirtinta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles