Juliette Binoche ir Gérardas Depardieu vaidins naujame Claire Denis filme

Juliette Binoche ir Gérardas Depardieu vaidins naujame Claire Denis filme

Kiek daugiau kaip prieš šešerius metus jų kandžias replikas vienas kito atžvilgiu su pasimėgavimu publikavo spauda. O štai dabar skelbiama, kad prancūzų aktoriai Oskaro laureatė Juliette Binoche ir Gérardas Depardieu lyg niekur nieko vėl filmuosis kartu. Šias dvi prancūzų kino žvaigždes bus galima išvysti naujame režisierės Claire Denis filme „Tamsūs akiniai“ (pranc. „Des lunettes noires“). Be jau minėtųjų J. Binoche ir G. Depardieu filme taip pat vaidins Xavieras Beauvois.

Kaip skelbia Prancūzijos internetinė žiniasklaida, naujasis filmas „Tamsūs akiniai“ bus Rolando Bartheso 1977 m. publikuotos esė „Meilės diskurso fragmentai“ ekranizacija. Iš atskirų skyrių sudarytas pasakojimas kuria įsimylėjusios veikėjos portretą, pateikiamą iš jos pačios perspektyvos.

Kol kas vizija, kaip C. Denis planuoja į ekraną perkelti šią istoriją, nėra aiški. Vertėtų prisiminti, kad 2010 m. jau buvo pasirodęs Honkongo režisierių Tsang‘o Kwok‘o Cheung‘o ir Wan‘o Chi-Man‘o romantinis filmas „Meilės diskursas“ (angl. „Lover‘s discourse“).

Naująją juostą Paryžiuje ir Giujeret planuojama nufilmuoti per 7 savaites. Premjera numatoma rudenį.

Ilgą laiką buvo kalbama apie kitą C. Denis projektą – ambicingą mokslinės fantastikos filmą su Robertu Pattinsonu ir Oskaro laureate Patricija Arquette. Tačiau panašu, kad dabar C. Denis šią juostą nustums šiek tiek į šalį ir imsis kiek žemiškesnės istorijos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles