„Geležinis žmogus 4“ – be Roberto Downey’io Jaunesniojo

„Geležinis žmogus 4“ – be Roberto Downey’io Jaunesniojo

Aktorius Robertas Downey’is Jaunesnysis nesutiko su studijos „Disney“ ir „Marvel“ pasiūlymu suvaidinti ketvirtojoje žymios „Geležinio žmogaus“ (ang. „Iron Man“) franšizės dalyje. Apie tai populiarus aktorius papasakojo viename iš interviu, duotame „Variety“ redakcijai.

„Nieko tokio neplanuojama. Ne, šiuo klausimu neturiu jokių ateities planų“ – teigė aktorius. Paklaustas žurnalisto ar dėl tokio sprendimo kaltas kitas projektas, kuriame aktorius ruošiasi, Robertas Downey‘is Jaunesnysis juokaudamas atsakė, kad norėtų tapti studijos „Marvel“ atrankų direktoriumi.

Priminsime, kad pagal sutartį, aktorius privalo suvaidinti dviejose „Keršytojų“ dalyse, iš kurių viena pasirodys jau kitais metais. Trečioji dalis numatoma 2018 metais. Už antrą filmą jis gaus vieną didžiausių kino istorijoje honorarų – 50 milijonų dolerių ir papildomai kelis procentus nuo bendrų juostos pajamų.

Trečioji „Geležinio žmogaus“ dalis sugebėjo užsidirbti 1,5 milijardo dolerių, todėl nenuostabu, kad studija nenori paleisti auksinius kiaušinius dedančios žąsies. Kaip bebūtų, projektas išvys dienos šviesą, tačiau sunku įsivaizduoti, kas galėtų pakeisti visų mylimą Robertą Tonio Starko vaidmenyje.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. edvinas / 2014 rugsėjo 8

    nebuciau tikras, kad nevaidins, juk nieko oficialaus dar nera.. o laiko iki 4 filmo filmavimo dar daug, taigi…