Woody Harrelsonas gali prisijungti prie filmo apie jaunąjį Haną Solo

Woody Harrelsonas gali prisijungti prie filmo apie jaunąjį Haną Solo

Šalutinis „Žvaigždžių karų“ projektas apie jaunąjį Haną Solo artimiausiu metu turėtų pradėti filmavimą, todėl nenuostabu, kad kūrybinė komanda sparčiai ieško antraeilius veikėjus įkūnysiančių aktorių. Vienu jų, pasak „Variety“, gali tapti Woody Harrelsonas.

Pasak leidinio šaltinių, aktorius įkūnytų jaunojo Hano Solo mentorių, padariusį jam didelę įtaką. Kaip ir galima tikėtis, bet kokios detalės apie veikėją yra kruopščiai slepiamos.

Visgi tai nebūtų pirmas kartas, kai W. Harrelsonas įkūnija veikėją, tampantį mentorių jaunesniam herojui. Žymiausias to pavyzdys – „Bado žaidynių“ franšizė, kurioje aktorius vaidino pagrindinės veikėjos Katnisės mentorių.

Kalbant apie Hano Solo filmą, panašu, kad pagrindinių pasirinkimas jau eina į pabaigą. Jau senokai buvo paskelbta, kad jaunąjį Haną vaidins aktorius Aldenas Ehrenreichas, geriausiai žinomas iš filmo „Tegyvuoja Cezaris!“ (angl. „Hail, Caesar!”). Iš originaliosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos pažįstamą Lando Calrissianą vaidins aktorius ir dainininkas Donaldas Gloveris. Tuo tarpu „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) žvaigždė Emilia Clarke įkūnys Hano Solo draugę.

Filmą režisuoja tęsinių ir perdirbinių specialistai Philas Lordas ir Chrisas Milleris. Scenarijų su savo sūnumi Jonu Kasdanu parašė originaliosios trilogijos filmų „Imperija kontratakuoja“ (angl. „Empire Strikes Back“) ir „Džedajaus sugrįžimas“ (angl. „Return of the Jedi“) scenaristas Lawrence‘as Kasdanas.

Planuojama, kad juostos filmavimas prasidės artimiausiais mėnesiais. Filmas kino teatrus pasieks 2018 m. gegužės 25 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles