Leonardo DiCaprio triumfas laužė socialinių tinklų rekordus

Leonardo DiCaprio triumfas laužė socialinių tinklų rekordus

Šių metų Oskarų ceremonijoje pasibaigęs Leonardo DiCaprio lankęs prakeiksmas, atnešęs jam pirmą Oskarą už pasirodymą filme „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“), internete buvo pažymėtas itin audringai.

Kaip praneša tinklapis „Deadline“, L. DiCaprio triumfas sulaukė audringiausios reakcijos socialiniame tinkle „Twitter“. Ceremonijos metu paskelbus aktoriaus vardą, per vieną minutę L. DiCaprio sveikinančių žinučių skaičius pasiekė daugiau nei 440 000. Tai lengvai sumušė ankstesnį Oskarų rekordą, kuomet prieš dvejus metus nuotrauką su kalnu įžymybių nufotografavusi Ellen DeGeneres „Twitter“ sulaukė vos 255 000 paminėjimų per minutę.

Ne paslaptis, kad Akademijos nesugebėjimas L. DiCaprio įteikti bent vienos Oskarų statulėlės internete jau seniai buvo tapęs pašaipų objektu, todėl tokia įspūdinga reakcija turbūt nestebina nieko. Internete ši diena buvo pažymėta nesibaigiančiais džiūgavimais dėl L. DiCaprio pergalės.

Paties L. DiCaprio „Twitter“ žinute, dėkojančia Akademijai už taip ilgai siektą apdovanojimą, jau buvo pasidalinta daugiau nei 300 000 kartų. Kaip ir Oskaro atsiėmimo kalboje, taip ir socialiniuose tinkluose aktorius nepamiršto pasinaudoti galimybe priminti žmonėms apie klimato kaitos žalą ir paragino visus prisidėti prie pasaulio keitimo.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. AntMan / 2016 kovo 1

    Pagaliau LEO:)

  2. Saulė / 2016 kovo 2

    Taip džiaugiuosi dėl jo!