Užfiksuotas žemiausias Oskarų įteikimo ceremonijos žiūrimumas per paskutinius aštuonerius metus

Užfiksuotas žemiausias Oskarų įteikimo ceremonijos žiūrimumas per paskutinius aštuonerius metus

Ekstravagantiškas vedėjas ir pirmasis Leonardo DiCaprio karjeros Oskaras nesugebėjo pritraukti JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų įteikimo ceremonijos žiūrimumo reitingo. Pasak portalo „The Hollywood Reporter“, užfiksuotas per aštuonerius metus žemiausiais apdovanojimų transliacijos reitingas.

Bendrai apdovanojimus stebėjo 34,3 mln. žiūrovų, o tai yra net 6 procentais mažiau nei pernai. Prasčiausias rezultatas buvo užfiksuotas 2008 metais, kai Oskarus vedė populiarus Amerikoje vedėjas Johnas Stewartas. Tada Oskarų įteikimo ceremoniją stebėjo 32 milijonai žiūrovų.

Užtat buvo pastebėta, kad Oskarų žiūrovų amžius pakito – 20 procentų padidėjo 18-34 metų amžiaus vyriška auditorija ir 6 procentais 18-49 metų moteriška auditorija.

Žinoma, netgi ir toks nuosmukis neleido JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimų organizatoriams pasijusti blogai. Tai visgi pats populiariausias nesportinis šou Amerikoje, kurio metu šie sugeba užsidirbti didžiulius atlygius iš reklamos ir net pačių transliavimo teisių pardavimo visame pasaulyje.

Priminsime, jog pagrindinį apdovanojimą už geriausią metų filmą laimėjo juosta „Sensacija“ (angl. „Spotlight“), geriausiu režisieriumi tapo Alejandro Gonzalesas Inarritu už savo puikų darbą filme „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“), o geriausiais aktoriais pripažinti Leonardo DiCaprio („Hju Glaso legenda“), Brie Larson („Kambarys“), Markas Rylance‘as („Šnipų tiltas“) ir Alicia Vikander („Danų mergina“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles