Išleistas pirmasis J. Peele‘o filmo anonsas

Aktorius bei režisierius Jordanas Peele‘as paruošė tikrą Kalėdinę dovaną siaubo gerbėjams. Pirmasis filmo „Us“ (liet. „Mes“) anonsas atitraukia paslapties šydą, kuris slėpė šį projektą ir atskleidžia, kad filmas pasakoja apie šeimą, kurią persekioja jų antrininkai.

„Mes“ seka J. Peele‘o režisūrinį debiutą, filmą „Pradink“ (angl. „Get Out“), kuris filmų kūrėjui uždirbo „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią scenarijų ir taip pat J. Peele‘as labai giriamas dėl siaubo filmų žanro naudojimo kaip išraiškos nagrinėti rasės klausimui Amerikoje. Aktorė Lupita Nyong‘o ir jos kolega filme „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“) Winstonas Duke’as atliks pagrindinius tėvų vaidmenis, o jų vaikus vaidins Shahadi Wright-Joseph ir Ecanas Alexas.

Praėjusią savaitę „Universal Studios“ studijoje J. Peele‘as padarė išankstinę anonso premjerą mažai grupei žiniasklaidos atstovų, kur pasakojo ir apie patį projektą. „Man buvo labai svarbu turėti juodaodžių šeimą siaubo filmo centre,“ – žurnalistams kalbėjo filmų kūrėjas. „Tačiau labai svarbu paminėti, kad priešingai nei filme „Pradink“, juosta „Mes“ nėra apie rasę. Tai yra kažkas, ką aš jaučiu kaip neginčijamą tiesą. Ir tai yra paprasčiausias faktas, kad mes patys esame baugiausi savo priešai.“ J. Peele‘as taip pat paslaptyje paliko ir filmo pabaisą, kuri taip ir lieka neaiški po pirmojo filmo anonso. „Aš pats nusprendžiau kurti naują siaubo mitologiją ir naują monstrą. Manau, kad tos pabaisos ir istorijos apie jas yra vienas geriausių būdų mums kastis giliau prie tiesos ir susidurti su daugiau visuomenės baimių“ – interviu metu kalbėjo J. Peele‘as.

Po to, kai įvyko išankstinė filmo „Mes“ anonso peržiūra, filmo režisierius J. Peele‘as išėjo į priekį priešais visus ir dauguma žiniasklaidos atstovų tikėjosi išgirsti kur kas daugiau apie filmą. Vietoje to, J. Peele‘as pantomimiškai suvaidino, kaip numeta mikrofoną, ir išėjo iš salės.

Filmo aktorių komandoje taip pat išvysime Elisabeth Moss ir Timą Heideckerį, taip pat naujausio filmo „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“) aktorių Yahya Abdulą-Mateeną II ir televizijos serialo „24: Legacy“ aktorę Anna Diop. Filmo „Mes“ kino teatruose sulauksime jau 2019 m. kovo 15 d. O dabar kviečiame susipažinti su tikrai šiurpiu pirmuoju filmo anonsu:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles