„Pašėlęs Maksas“ – geriausias metų filmas pagal Quentiną Tarantino

Kultiniam režisierius Quentinui Tarantino šiais metais ne itin sekėsi filmų peržiūros, nes režisierius buvo užimtas savo naujojo filmo „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) postprodukcijos darbais, o taip pat ir darbais, susijusiais su reklamine filmo kampanija.

Tačiau, kino kūrėjas spėjo pamatyti kai kuriuos svarbiausius 2015 m. filmus ir išrinko geriausią. Juo tapo George‘o Millerio režisuotas post-apokaliptinis veiksmo šedevras „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“).

Apie tai režisierius pranešė prancūzų leidiniui „Premier“, kurio žurnalistai spėjo pagauti jį per „Grėsmingojo aštuoneto“ raudonąjį kilimą, vykusį Paryžiuje. Žurnalistams pavyko paklausti Q. Tarantino apie jo naująjį filmą ir apie juostas, kurios jam labiausiai patiko 2015 metais.

Quentinas Tarantino sakė apie „Pašėlusį Maksą“: „Aš gavau „Pašėlusio Makso“ 35 milimetrų juostinę kopiją ir susipažinau su juo savo namuose. Tas man kainavo visą savaitgalį, nes norėjau tinkamai pasiruošti filmo peržiūrai. Kurį laiką priešinausi filmo peržiūrai, nes galvojau, kad koks gali būti „Pašėlęs Maksas“ be Melo Gibsono? Reikia apie tai užmiršti. Kai pasaulyje yra Melas Gibsonas, kam mums reikia šiam vaidmeniui Tomo Hardy? Aš net norėjau atvirai priešintis prieš šio filmo pasirodymą kinuose. Tačiau po to, pamačiau filmą ir pasakiau sau – šis filmas nuostabus. Ir Tomas jame puikus. Pripažįstu.“

Paskutiniais metais kino kūrėjas rinkdavo geriausias ganėtinai įdomius filmus kaip 2010 metais „Žaislų istorija 3“ (angl. „Toy Story 3“) ar 2011 metais W. Alleno komediją „Vidurnaktis Paryžiuje“ (angl. „Midnight in Paris“). Tokie pasirinkimai buvo dažnai kritikuojami, tačiau šių metų pasirinkimas turėtų patikti daugeliui režisieriaus gerbėjų, o taipogi ir kino profesionalams, kurie jau daug kartų buvo įvardiję G. Millerio filmą geriausiu šių metų filmu.

Lietuvoje Q. Tarantino filmas „Grėsmingasis aštuonetas“ pasirodys jau sausio 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles