„Černobylio“ kūrėjas pasamdytas prie „Karibų piratų“ perdirbinio

„Černobylio“ kūrėjas pasamdytas prie „Karibų piratų“ perdirbinio

Nors su kiekvienu filmu „Karibų piratai“ (angl. „Pirates of the Carribean“) vis prastėja ir susidomėjimas šia serija tik mažėja, „Disney“ nesiruošia paskandinti šios piratų visatos. Studija įnirtingai ieško būdo, kaip suteikti naują gyvybę mirštančiai filmų serijai. Vienas iš sprendimų – prijungti vieno geriausio šių metų serialo „Černobylis“ (angl. „Chernobyl“) kūrėją Craigą Maziną.

Po nesėkmingo penkto filmo „Karibų piratai: Salazaro kerštas“ (angl. „Pirates of the Carribean: Dead Men Tell no Tales“), „Disney“ nusprendė, kad „Karibų piratų“ serijai reikia perdirbinio ir 2018 metais buvo pasamdyti „Deadpool“ scenaristai bei penktojo filmo režisierius, kad suteiktų naują kryptį šiai filmų serijai. Jų bendradarbiavimas ilgai netruko ir scenaristai paliko projektą po kelių mėnesių. Šiuo metu už perdirbinį atsakingas „Černobylio“ kūrėjas C. Mazinas, jam talkina ilgalaikis „Karibų piratų“ serijos scenaristas Tedas Elliottas.

„Disney“ dar nepatvirtino, ar į seriją sugrįš pagrindinis serijos veidas Džekas Sperou ir aktorius Johnny Deppas, nors kai buvusi žmona apkaltino jį smurtu namuose, studija pareiškė, jog ji nutraukia ryšius su aktoriumi. Taigi, galimybė išvysti pagrindinį piratą šiuo metu atrodo menka. Vis dėlto, dar neaišku, ar šeštasis filmas tęs serijos istoriją, ar tai bus visiškai šviežias nuotykis su naujais veikėjais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles