„Džokeris“ pralenkia „Deadpool 2“ dėl pelningiausio n-16 filmo titulo

„Džokeris“ pralenkia „Deadpool 2“ dėl pelningiausio n-16 filmo titulo

Kai prieš kelis metus buvo paskelbtas solo Džokerio filmas, už kurį atsakingas „Pagirių Las Vegase“ (angl. „The Hangover“) režisierius Todd‘as Phillips‘as, vargu ar kažkas galėjo nuspėti apie dabartinį pasisekimą. Vis dėlto, visą mėnesį kino teatruose dominuojantis filmas toliau skinasi rekordus ir jis ką tik pasiekė vieną svarbiausių – „Džokeris“ tapo pelningiausiu visų laikų filmu su n-16 reitingu.

Šiuo metu sudėjus visą pelną, „Džokeris“ ką tik perkopė 785 milijonų dolerių ribą. Tuo tarpu jo biudžetas buvo tik 55 milijonai. Pagal paskaičiavimus, atmetus visas išlaidas marketingui bei aktoriams, galutinis „Džokerio“ uždarbis „Warner Bros“ studijai prilygsta kitam pelningiausiam visų laikų filmui „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“). 785 milijonų riba prieš tai priklausė „Deadpool 2“, kurį Džokeris pralenkė dėl pelningiausio filmo titulo.

Po „Deadpool“ finansinės sėkmės, studijos pradėjo leisti daugiau superherojų filmų su n-16 reitingu, todėl tikėtina, kad naujasis „Džokerio“ laimėjimas irgi turės įtakos komiksų filmų žanrui ir galime tikėtis daugiau panašių filmų. Tuo tarpu pats aktorius Ryan Reynolds‘as socialiniame tinkle pasveikino savo konkurentą su šiek tiek pamodifikuotu filmo plakatu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles