Oskarus teikianti JAV kino akademija pakvietė 322 naujus narius

Oskarus teikianti JAV kino akademija pakvietė 322 naujus narius

JAV Kino meno ir mokslo akademija – institucija, kasmet teikianti Oskaro apdovanojimus, pakvietė prisijungti rekordinį skaičių – net 322 – garbingų sineastų iš viso pasaulio. Paskutinis panašaus masto akademijos narių padidėjimas vyko 2013 m., kai buvo pakviesta 276 nauji nariai. „Visada yra nepaprastai malonu pripažinti ypatingai platų mūsų industrijos talentų ratą. Šiemet mes atrinkome įvairesnį režisierių ir aktorių sąrašą nei kada nors anksčiau, ir tikimės, kad jie pasidalys savo kūrybingumu, idėjomis ir patirtimi su mūsų organizacija“, sako Akademijos prezidentė Cheryl Boone Isaacs.

Prie Akademijos narių pasiūlyta prisidėti britų aktoriams, tarp kurių atsidūrė Benedictas Cumberbatchas, Martinas Freemanas, Tomas Hardy‘is, Felicity Jones, Gugu Mbata-Raw, Davidas Oyelowo, Devas Patelis, Rosamunda Pike, Danielis Radcliffe‘as ir Eddie‘is Redmayne‘as.

Tarp pakviestų Europos režisierių minimos tokios pavardės kaip Simonas Curtis, François Ozonas, Pawlas Pawlikowskis, Fernando Trueba, Mortenas Tyldumas, Zaza Urushadze, Edgaras Wrightas, Joe Wrightas, Andrejus Zvyagintsevas. Taip pat pakviesti europiečiai operatoriai Ryszardas Lenczewskis, Hoyte Van Hoytema, Romanas Vasyanovas ir Łukaszas Żalas, montažistai Mickas Audsley, Jinx Godfrey, Barney‘is Pillingas ir Jobas ter Burgas.

Tarp pakviestų Europos kompozitorių galima rasti Jóhanno Jóhannssono ir Gary‘io Yershono, o tarp scenaristų – Álex‘o de la Iglesia ir Jorge Guerricaechevarría pavardes. Tapti naujais Akademijos nariais taip pat pakviesti kino industrijos atstovai, dirbantys, meninio apipavidalinimo, prodiusavimo, dokumentikos, viešųjų ryšių, animacijos, garso, grimo, kostiumų, vaizdo efektų srityse.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles