J.J. Abramsas slapčia sukūrė „Projekto Monstras“ tęsinį

Pirmieji filmo „13 valandų‘ (angl. „13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi“) žiūrovai buvo sugluminti slaptuoju anonsu, parodytu prieš juostos seansą Šiaurės Amerikoje.

Anonsas reklamavo režisieriaus ir prodiuserio J.J. Abramso studijos „Bad Robot“ ir „Paramount“ naująjį darbą pavadinimu „10 Cloverfield Lane“. Kaip jau galima spėti, tai filmas, glaudžiai susijęs su 2008 metais pasirodžiusiu hitu „Projektas Monstras“ (angl. „Cloverfield“), kurį tada režisavo Mattas Reevesas. Juosta tada kainavo 20 mln. dolerių ir atnešė savo kūrėjams 170 mln.

Naujojo filmo siužetas suksis apie grupelę žmonių, užsidariusių bunkeryje, tačiau įvykus konfliktui, bunkerio gyventoja pabėga nuo savo sugyventinių ir patenka į paviršių, nors ir kaip ją įspėdavo draugai. Ir taip užsibaigė anonsas, kuris paliko nežinioje milijonus žiūrovų.

Po anonso premjeros studija „Paramount“ ir J.J. Abramsas paaiškino, kas įvyko. „Idėja pasiekė mus netikėtai, dar filmavimo metu. Mes norėjome, kad šis projektas turėtų daug giminingų sąsajų su „Projektu Monstras“. Siužetinė istorijos linija kito filmo kūrimo proceso metu. O patį pavadinimą mes norėjome nuslėpti kaip įmanoma ilgiau“, – kalbėjo režisierius J.J. Abramsas.

Juostoje pagrindinius vaidmenis atliko Johnas Goodmanas, Johnas Gallagheris jaunesnysis ir Mary Elizabeth Winstead. Iš originaliojo filmo nepasirodys joks aktorius, kaip ir į režisieriaus kėdę negrįžo pirmtako režisierius.

Filmo premjera numatyta šių metų kovo 11 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles