Pirmajame „Bičų“ anonse pristatoma romantinė komedija apie gėjus ir LGBTQ+ bendruomenę

Kino studija „Universal“ paviešino pirmąjį savo būsimos romantinės komedijos „Bičai“ (angl. Bros) anonsą. Ir nors romantinės komedijos šiais laikais nieko nebestebina, tai yra bus išskirtinis filmas. Pirmą kartą Holivudo istorijoje, viena iš didžiųjų studijų išleis filmą, kuriame pagrindinis dėmesys bus skirtas gėjų santykiams.

Filmą režisieriumi buvo paskirtas tikrai nemažai ir pačių įvairiausių filmų kūręs Nicholas Stolleris. Jo darbų sąraše – abejos „Kaimynų“ (angl. Neighbors) dalys, „Velniop tą Sarą Maršal“ (angl. Forgetting Sarah Marshall), „Susižadėję penkerius metus“ (angl. Five Year Engagement) ir net „Gandrų siuntų tarnyba“ (angl. Storks). Jis taip pat ir parašė ir filmo scenarijų, dirbdamas su pagrindine filmo žvaigžde ir komiku Billy‘iu Eichneriu.

Pačiame filme, Billy‘is Eichneris vaidins gėjų, turintį savo tinklalaidę, kurioje kalba apie įvairius su Holivudo reikalus. Tame tarpe ir užduotį, kurią jam skyrė Holivudo prodiuseriai – parašyti tokią romantinę komediją apie gėjus, kad ji patiktų ir tradicinės seksualinės orientacijos vyrams. Ir nuo ten viskas tiesiog ima ristis kuriozų kupina vaga. Galiausiai, bepasakodamas savo istoriją Billy‘io personažas Bobis įsimyli Luke‘o Macfarlane‘o vaidinamą Aroną.

Kaip skelbiama, absoliučiai visi vaidmenys filme bus atliekami kažkurios iš LGBTQ+ bendruomenės atstovų. Kartu su paleistu filmo anonsu Billy‘is Eichneris parašė ir laišką, skirtą visai LGBTQ+ bendruomenei, bet kartu ir visiems kino gerbėjams. Jį galite perskaityti žemiau:

„Sveiki! Čia jūsų draugas gėjus Billy’is Eichneris. Tai labai ypatinga diena! Man labai malonu – ir tai tikrai viena iš labiausiai jaudinančių akimirkų mano gyvenime – pasidalyti su jumis pasauline mano filmo „Bičai“ pirmojo anonso premjera. Tiksliau, su jumis. Nuo pat filmo „Bičai“ kūrimo pradžios visiems dalyviams leidau suprasti, kad nors noriu sukurti linksmą ir visiems suprantamą filmą, pirmiausia noriu sukurti filmą, kuris būtų autentiškas LGBTQ žmonėms, apie kuriuos šis filmas ir yra, ir kuriems Holivudas, ypač didžiosios kino studijos, per daugelį metų neypatingai padėjo. Man buvo labai svarbu, kad LGBTQ+ žmonių poreikiams būtų teikiama pirmenybė – nuo pasakojimo iki aktorių atrankos ir kūrybinės komandos.

Todėl paprašiau, kad LGBTQ+ žmonėms ir žiniasklaidos priemonėms būtų suteikta ši išskirtinė galimybė pirmiesiems žvilgtelti į filmą. Aš esu atvirai gėjus atlikėjas nuo tada, kai pirmą kartą žengiau į komedijos sceną Niujorke daugiau nei prieš 20 metų. Ir nors man beprotiška, kad prireikė tiek daug laiko, kad šis filmas būtų sukurtas, man vis tiek neįtikėtinai smagu ir tai tikras pažangos ženklas, kad ta pati studija, kurianti tokius filmus kaip „Juros periodo pasaulis“ ir „Greiti ir įsiutę“, išleidžia ir šį R reitingo gėjų romantinį filmą, kuriame vaidina visi LGBTQ+ aktoriai, su tokia pat aistra ir entuziazmu, kaip ir kituose filmuose. Tai užtruko pernelyg ilgai. Norėčiau, kad tokį filmą kaip „Bičai“ būtume turėję tada, kai dar buvau vaikas – bet taip džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad ši diena pagaliau atėjo!

Kaip žinote, „Bičai“ yra istorinis keliais atžvilgiais. Tai pirmasis romantinis filmas apie gėjus, kurį kada nors išleido didžioji studija, tai pirmasis didžiosios studijos filmas, kuriame visus vaidmenis – net ir heteroseksualų – atliko LGBTQ+ aktoriai, ir, matyt, aš esu pirmasis atviras gėjus, parašęs scenarijų ir vaidinęs savo nuosavame didžiosios studijos filme, kas yra keista ir siutina, bet, kažkodėl, yra tiesa. Tačiau, neskaitant visų su tuo susijusių istorinių statistinių duomenų, labiausiai norėjau sukurti autentišką, linksmą ir nuoširdų filmą apie tai, ką reiškia būti vienišu suaugusiu gėjumi, bandančiu užmegzti santykius 2022 metais. Didžiuojuosi juo labiau nei bet kuo, ką kada nors esu padaręs – tikiuosi, kad ir jūs juo didžiuositės.“ -savo kreipimesi rašė Billy‘is Eichneris.

Taigi, filmas „Bičai“ kinus pasieks rugsėjo 30 dieną, o iki tol, kviečiame pasižiūrėti šio filmo anonsą!

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles