„Sostų karų“ 8-as sezonas. Ką apie jį jau žinome?

„Sostų karų“ 8-as sezonas. Ką apie jį jau žinome?

Prieš mėnesį pasibaigęs septintasis „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) sezonas paklojo puikius pamatus visos istorijos finišui. Ir nors HBO neišvengė hakerių atakų, tenka pripažinti, net ir nekantriausieji serialo fanai serijas peržiūrėdavo dar sykį per tą patį HBO kanalą. Aktorius Nikolaj Coster-Waldau dar rugpjūčio mėnesį patvirtino, kad į kūrybinę aikštelę komanda turėtų sugrįžti jau spalio mėnesį, tad, tikėtina, kad naujausi aštuntojo sezono gandai tuoj pat pradės sklisti. Apžvelkime, ką mes šiuo metu jau žinome apie paskutinį finalinį sezoną.

Pirmiausia, tenka nuliūdinti visus „Sostų karų“ gerbėjus – aštuntojo sezono greičiausiai teks laukti ilgiau nei tikėtasi ir šis turėtų pasirodyti tik 2019-ųjų kovo ar netgi balandžio mėnesiais. Pasak portalo „The Hollywood Reporter“, kūrybinė komanda tikrai nežada skubėti bei filmavimai vyks nuo 2017-ųjų Spalio iki 2018-ųjų Rugpjūčio mėnesio, nekalbant apie visą post produkciją ir specialiųjų efektų gausą.

Taip pat niekam nepaslaptis, kad aštuntame serialo sezone bus tik šešios serijos, tačiau kūrybinė komanda jau dabar vilioja serijų ilgumu. Ligi šiol, ilgiausia „Sostų karų“ serija truko 81 minutę, tačiau kalbama, kad visos šešios aštunto sezono serijos bus ilgesnės už septintojo finalą. Tą jau spėjo patvirtinti ir Paula Fairfield, dirbanti ties serialo garso efektais, kuriai jau dabar yra patikėta ieškoti sprendimų „serijose, kurių trukmė virš 80-ies minučių“. HBO kanalo direktorius Casey Bloys atsakė į šiuos gandus taip: „Dvi valandas trunkanti serija gal ir yra per ilga, tačiau tai yra puikus serialas, tai kodėl gi ne?“.

Į serialą taip pat sugrįš ir geriausias serijas surežisavę režisieriai – Miguel Sapochnik (penktojo sezono 8-a serija „Hardhome“, šešto sezono 9-a serija „The Battle of the Bastards“, ir 10-a „The Winds of Winter“) bei David Nutter (trečiojo sezono devinta serija su „Kruvinosiomis vestuvėmis“ serijoje „The Rains of Castamere“, bei penkto sezono 9-a ir 10-a serijos – „The Dance of Dragons“ bei „Mother’s Mercy“). Abiejų režisierių serijos patenka į geriausių serijų sąrašus, tad režisieriai ir „okupuos“ visą 8-ąjį sezoną. Kalbama, kad M. Sapochnikas turėtų režisuoti 3-is serijas, tuo tarp D. Nutteris 2-i. Teigiama, kad finalinę seriją režisuos patys serialo scenaristai Davidas Benioffas su D. B. Weissu. Portalas „Variety“ savo ruožtu teigia, kad kiekviena serija kainuos mažiausiai 19-a milijonų JAV dolerių, taip pamušant ankstesnius serialų biudžetų rekordus.

Ir nors serialas į televizijos ekranus neatkeliaus dar ilgą laiką, HBO „galva“ Casey Bloys teigia, jog kūrybinė komanda surado galimybę apsisaugoti nuo įsilaužėlių: „Kiek man teko girdėti, Davidas Benioffas su D. B. Weissu žada nufilmuoti net kelias serialo pabaigas, tai niekas iš tikrųjų nežinos, kaip pasibaigs ši istorija. Kartais taip jau nutinka sėkmingų serialų sferoje, o įdomiausia, kad netgi aktoriai nežinos to tikslaus atsakymo iki pat paskutinės minutės“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles