Alexandra Daddario vaidins Williamo Olssono filme

Alexandra Daddario vaidins Williamo Olssono filme

Alexandra Daddario, kurią turbūt žinote iš „Tikro detektyvo“ (angl. „True Detective“) ir iš neseniai pasirodžiusio „Gelbėtojų“ (angl. „Baywatch“) perdarinio, gavo pagrindinį vaidmenį dramatiškame trileryje „I Am Not a Bird“, kurį režisuos švedas William Olsson. Scenarijų parašė Catherine Hanrahan, kuris yra paremtas jos romanu „Lost Girls and Love Hotels“.

Istorija pasakoja apie Margaret, jauną merginą iš vakarų, kuri po truputį praranda save siautulingame Tokijo naktiniame gyvenime. Ją kamuoja prisiminimai apie jos dvynio brolio pamišimą, kuriuos ji su kitais nepritapėliais kitataučiais bando nuvyti prastos reputacijos baruose bei ‘meilės viešbučiuose’. Kai Margaret gyvenime pasipainioja Kazu, gražus japonas gangsteris, ji jį įsimyli, tačiau kol mieste siautėja žudikas, jai reikia visų pirma surasti save.

Filmą prodiusuoja Lauren Mann ir Lawrence Inglee, o režisierius William Olsson jau pasižymėjo Holivudo pasaulyje su filmu „Amerikietiškas romanas“ (angl. „An American Affair“).

Alexandra Daddario šiuo metu išgyvena tikrai puikų laiką savo karjeroje – šiais metais jau išėjo trys filmai, kuriuose ji vaidina(„Baywatch“, „The Layover“, „The House“), ir turėtų pasirodyti dar du („We Have Always Lived In The Castle“ ir „When We First Met“). Panašu, kad aktorė tikrai neketina sustoti ir imasi vis daugiau naujų projektų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles