Ar „DC“ rado, kas vaidins Žaliąjį žibintą?

Ar „DC“ rado, kas vaidins Žaliąjį žibintą?

Kol kas nedaug žinoma apie tai, ką „DC“ yra numačiusi daryti su Žaliuoju žibintu. Žinoma tik tiek, kad jis pasirodys pagal „DC“ komiksus kuriamoje filmų visatoje, bus pristatytas kažkuriame „Teisingumo lygos“ („Justice League“) filme ir turės savo projektą – 2020 metais pasirodys „Žaliojo žibinto korporacija“ („Green Lantern Corp“). Tačiau greitu metu galime išgirsti daugiau detalių apie šį superdidvyrį.

Aktorius Andre Gordonas savo „Instagram“ paskyroje pasidalino paveiksliuku, kuriame matomas vienas iš Žaliųjų žibintų – Jonas Stewartas. Tai paskatino gandus, kad aktorius galbūt dalyvauja atrankoje į herojaus vaidmenį. O galbūt Andre Gordonas jau patvirtintas kaip naujasis Žaliasis žibintas?

Tai turėtų paaiškėti greitu metu. Jei šie spėjimai taps faktu, tai bus labai įdomus „DC“ sprendimas. Andre Gordonas yra mažai žinomas aktorius, pasižymėjęs keliais epizodiniais vaidmenimis televizijoje bei kine, įgarsino keletą animacinių veikėjų. „DC“ sprendimas patikėti vaidinti vieną žymiausių savo herojų praktiškai nežinomam aktoriui yra mažų mažiausiai keistas.

Pirmas ir kol kas paskutinis bandymas Žaliąjį žibintą perkelti į didįjį ekraną baigėsi nesėkme. 2011 metais pasirodęs filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Ryanas Reynoldsas, nesužavėjo nei kritikų, nei žiūrovų, o visame pasaulyje uždirbo tik 220 mln. JAV dolerių.

Artimiausi kol kas sunkiai įsivažiuojančios „DC“ kino visatos projektai, pasieksiantys didžiuosius ekranus, bus 2017 metais pasirodantys filmai „Nuostabioji moteris“ („Wonder Woman“) bei pirmoji „Teisingumo lygos“ dalis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles