Njutas Miglapūtys buvo pasirodęs Hario Poterio filmų visatoje

Njutas Miglapūtys buvo pasirodęs Hario Poterio filmų visatoje

Pastarasis mėnesis pademonstravo, kad Hario Poterio magiškasis pasaulis ir vėl gyvas. Ir nors paskutinė dalis apie berniuką burtininką kino teatruose pasirodė 2011-ais metais, J. K. Rowling su D. Yatesu suteikė rimto pagrindo džiaugtis savo ištikimiausiems fanams serijos tąsa.

Paskutiniu metu gerbėjams iškilo įdomus klausimas – ar Njutas Miglapūtys buvo pasirodęs Hario Poterio visatoje. Atsakymas paprastas – taip, „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ pirmosios dalies pagrindinis herojus išties pasirodė viename serijos filmų. Na, ne tiesiogiai, bet už tai galime tik padėkoti „Warner Bros.“ ir J. K. Rowling, kad jau nuo pačios serijos kūrimo pradžios šie žinojo viso Hario Poterio pasaulio svarbą.

Skelbiama, kad Njutas Miglapūtys Hogvartse lankėsi 1993-1994-ais metais, kuomet su A. Dumbldoru derino tam tikras jo knygų naudojimo mokykloje smulkmenas. Kaip tik tais, 1993-ais metais, vyko Hario Poterio ir Azkabano kalinio nuotykiai, kuomet Fredas su Džordžu pristatė šiam žemėlapį, angliškai pavadintą Marauders Map. Kadangi žemėlapis atvaizduoja kiekvieną esantį mokykloje, būtent tuo metu pasirodė ir Njuto Miglapūčio (angl. Newt Scamander) vardas bei pavardė, o šį vaizdą galite pamatyti kiek žemiau esančioje nuotraukoje.

Yra visiškai sunku nuspręsti, kieno idėja buvo patalpinti šį pokštą į filmą, tačiau tai yra itin gražus gestas visos Hario Poterio visatos gerbėjams. Tuo metu J. K. Rowling pati buvo tiesiog knygų autorė, todėl tikėtina, kad tai buvo bendras jos ir režisieriaus Alfonso Cuarono nuopelnas.

Newtas Scamanderis Hogvartse
Newtas Scamanderis Hogvartse

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles