„Keršytojai: Pabaiga“ pagaliau pasirodė – pirmasis anonsas ir pilnas filmo pavadinimas

Bene labiausiai laukiamas „Keršytojų“ filmas, ketvirtoji ir, greičiausiai, paskutinioji dalis pagaliau sulaukė pirmojo filmo anonso. Kartu sužinome ir filmo pavadinimą – tai „Keršytojai: Pabaiga“ (angl. „Avengers: End Game“). Turbūt pirmą kartą studija „Marvel studios“ taip ilgai paslaptyje laikė filmo pavadinimą ir patį anonsą. Iki premjeros likus vos 5 mėnesiams, galime išvysti pirmuosius žvilgsnius to, kas liko po įnirtingos Keršytojų kovos su Tanosu.

Užkietėjusiams filmo gerbėjams net sunku sulaikyti emocijas žiūrint filmo anonsą. Ir dabar kaip ir aišku, kodėl. Anonsas labai jausmingas, jame daug dramaturgijos ir, akivaizdu, nurodomos pirmosios filmo minutės, su daug gailesčio ir skausmo mūsų numylėtų veikėjų gyvenimuose. Visi žvelgia į praeitį ir į tai, ką prarado. Galiausiai, Tonio Starko žinutė yra ne ką mažiau jausminga.

Be to, jau aišku, kad filme išvysime ir trečiojoje dalyje nepasirodžiusius Skruzdeliuką ir Vapsvą, o kartu prie jų prisijungs ir galingiausia superheroje laikoma Kapitonė Marvel, kuri visiems bus pristatyta likus kiek daugiau nei mėnesiui iki „Keršytojų“ premjeros – kovo 8 d.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka bene visi pagrindiniai 10 metų kurtos visatos aktoriai – Robertas Downey’is Jaunesnysis, Chrisas Hemsworthas, Chrisas Evansas, Markas Ruffallo, Scarlett Johansson, Joshas Brolinas, Karen Gillan, Paulas Ruddas, Evangeline Lilly, Elizabeth Olsen, Sebastianas Stanas, Bradley’is Cooperis ir dar daug, daug kitų aktorių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles