Išleistas pirmasis Jameso Gunno siaubo filmo „BrightBurn“ anonsas

Kino kompanijos „Sony“ partneriai „The H Collective“ išleido pirmąjį Jameso Gunno filmo „BrightBurn“ anonsą ir jis atrodo tikrai šiurpiai. Šioje siaubo superherojaus istorijoje aktorė Elizabeth Banks vaidins motiną, kuri prie savo namų atranda nežemišką vaiką (akt. Jacksonas A. Dunnas) po to, kai meldė turėti kūdikį. Tačiau šis naujagimis pasaulyje atsirado ne taip, kaip visi normalūs žmonės. Vaikas nukrito į Žemę tarsi meteoritas, visai kaip kitas puikiai žinomas „DC“ visatos filmų superherojus. Visgi, dalykai nesiklosto vien šviesiai ir gražiai kaip Klarko Kento originalioje istorijoje ir viskas ima slysti iš rankų.

Prodiuserio ir kūrėjo J. Gunno filmas „BrightBurn“ kelia naują klausimą: kas, jeigu vaikas, nusileidęs į Žemę iš kitos planetos, vietoj to, kad taptų kilniu superherojumi, taps kažkuo siaubingu? Filmo režisierius Davidas Yarovesky‘is pristato stebinantį ir naikinantį naują radikalų žanrą: superherojų siaubo žanras, kurio pradininkai buvo Markas ir Brianas Gunnai.

Pirmasis filmo anonsas buvo pristatytas šeštadienį vykusiama „Comic-Con“ renginyje, Brazilijoje. Generalinis „The H Collective“ direktorius Nicas Crawley‘is atskleidė, kad anonsas buvo išleistas žymint kino kompanijos „H Collective“ vienerių metų metines.

Filmo „BrightBurn“ anonsas prasideda visiškai nekaltai, tačiau pabaigoje prasideda kažkas labai kraupaus. Kai „ateivių vaikelis“ paauga, jis supranta, kad yra kitoks nei visi kiti vaikai ir jį keistai ima traukti erdvėlaivis, kuriuo jis atskrido į žemę. Kuo labiau anonsas progresuoja, tuo dažniau berniukas ima piešti keistas figūras, kai tik gauna tam progą ir vėliau jo įvaizdyje atsiranda apsiaustas bei šviečiančios raudonos akys. Nors pirmojo anonso veiksmas vyksta Kanzase, netrukus fonas transformuojasi į kažką, kas labai primena „Supermeno“ (angl. „Superman“) ir „Zalės valdos“ (angl. „Salem‘s Lot“) aplinką. Papildomai prie tradicinių siaubų, žiūrėti kaip vaikas sukramto šakutę yra vienas labiausiai trikdančių dalykų iš šio, taip vadinamo „superherojų siaubo“ žanro projekto.

Kartu su „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) žvaigžde aktore E. Banks, filme „BrightBurn“ pasirodys ir aktorius Davidas Denmanas, vaidinęs filme „13 valandų: slaptieji Bengazio kariai“ (angl. „13 Hours“), Jacksonas A. Dunnas iš serialo „Begėdis“ (angl. „Shameless“), Mattas Jonesas, prisidėjęs prie animacinio filmo „Namai“ (angl. „Home“) ir Meredith Hagner, vaidinusi televizijos seriale „Younger“. „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) režisierius J. Gunnas prodiusuos šį projektą, o jam padės vykdantieji prodiuseriai broliai Markas ir Brianas bei Danas Cliftonas, Simonas Hattas ir N. Crawley. „The H Collective“ visiškai finansavo šį projektą ir prisidėjo prodiusuodami prie J. Gunno kompanijos „Troll Court Entertainment“. Gamybos kompanija „Screen Gems“ filmą planuoja išleisti 209 m. gegužės 24 d., kada Amerikoje minima Atminties diena, skirta atminti kariškiams, tarnavusiems savo šaliai.

Panašumas į „Supermeną“ vyrauja visame „BrightBurn“ anonse, o tai prideda dar vieną nuostabų aspektą šiam siaubo filmui. J. Gunnas šio filmo anonsą norėjo pristatyti San Diege vykusiame „Comic-Con“ renginyje, bet tuo metu jis buvo atleistas iš filmo „Galaktikos sergėtojai 3“ režisieriaus pareigų, o istorijos tęsinys vis dar ieško režisieriaus. J. Gunnas norėjo, kad „BrightBurn“ būtų pristatytas superherojų gerbėjų publikai, o Brazilijoje vykęs „Comic-Con“ renginys buvo tiesiog tobula vieta. Susipažinkite su pirmuoju superherojų siaubo filmu, kuriuo pasidalijo „Sony Pictures Entertainment“:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles