Pasirodė filmo „Svetimas: Covenant“ klipas, kuriame pristatoma kosminio laivo įgula

Prabėgo penkeri metai nuo paskutiniojo filmo susijusio su „Svetimas“ (angl. „Alien“) frašize. Šią vasarą pagaliau sulauksime tęsinio, kuris bus susijęs tiek su 2012 metais išleistu „Prometėju“ (angl. „Prometheus“), tiek su senosiomis „Svetimo“ dalimis. Panašu, jog naujausioji dalis „Svetimas: Covenant“ (angl. „Alien: Covenant“) žada būti tikrai šiurpi ir fanai iš jos tikisi daug. Ką tik pasirodė medžiaga iš paties filmo, leidžianti žvilgtelti į veikėjus, kurie sudarys naująją kosminio laivo įgulą.

Kino kompanija „20th Century Fox“ pasidalino beveik 5 minutes trunkančia scena iš filmo, kuri nors ir nėra anonsas, bet iš dalies – netgi geriau. Scenoje rodoma kosminės misijos įgula, kuri susirenka pavalgyti paskutinį kartą prieš angliškai vadinamąjį „cryosleep“ (žmogaus užmigdymas kosminiame laive jį užšaldant ilgesniam laikui). Epizode matome androidą Walterį (akt. Micheal Fassbender), vieną iš personažų  vardu Bransonas (akt. James Franco), kuris neatrodo geriausios fizinės būsenos ir kitus įgūlos narius.

Naujausioje „Svetimo“ dalyje vaidins tokie aktoriai, kaip Michael Fassbender, Noomi Rapace, James Franco, Demian Bichir, Katherine Waterston, Danny McBride, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett ir kiti. Filmas „Svetimas: Covenant“ pasiruošęs kino teatrus pasiekti šių metų gegužės 19-ąją dieną.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles