Ką savaitgalį pažiūrėti šalies kino teatruose?

Ką savaitgalį pažiūrėti šalies kino teatruose?

Kai oras už lango keičiasi vos ne kas akimirką ir užsibūti lauke nėra didelio noro, puikus būdas praleisti laiką – kino salėje pasimėgauti filmu. Šią savaitę į didžiuosius ekranus atkeliauja keturios visiškai skirtingos filmų premjeros – nuo šiltos istorijos apie šunišką gyvenimą iki kraują stingdančių juostų.

„Šuns tikslas“

Šunelis Beilis nuo pat mažų dienų susibendravo su berniuku Itanu. Jie kartu žaidė, džiaugėsi ir liūdėjo. Geriausi draugai nesiskyrė ir bėgant metams, o augintinis padėjo savo šeimininkui susirasti pirmąją merginą! Tačiau šunų gyvenimai trumpesni nei žmonių, tad Beilis iškeliavo anapus, kai Itanas dar buvo tik jaunas vaikinas.

Tačiau negalvokite, kad šis filmas jus taip lengvai paleis! Pamatysime keletą Beilio atgimimų skirtinguose šunyse, jo draugystę su įvairiais žmonėmis, kol po keletos atgimimų šunelis grįš pas savo senąjį ir pirmąjį šeimininką. Tik ar jau dabar senstelėjęs Itanas atpažins kadaise buvusį draugą? Į tai atsakys be galo miela ir šilta istorija „Šuns tikslas“, puikiai tinkanti jaukiai praleisti vėsią popietę kino teatre. Ekrane pamatysime Holivudo veteraną Dennisą Quaidą ir iš legendinio serialo „Tvin Pyksas“ pažįstamą aktorę Peggy Lipton.

„Skambutis 3“

Praėjo 15 metų nuo pirmojo amerikiečių „Skambučio“, kuriame Naomi Watts veikėja telefono ragelyje išgirdo žodžius „Septynios dienos“.

Šį kartą nauji veikėjai, bet vis ta pati gąsdinanti Samara. Džiulija atvyksta pas vaikiną Holtą ir sužino, kad jis priklauso studentų grupelėlei, kuri dalinasi užkeiktąja vaizdajuoste. Vaikinas pasisako, kad peržiūrėjo vaizdo įrašą ir neperdavė jo niekam kitam jau šešias su puse dienos, tai reiškia, kad šį vakarą jis bus nužudytas.

Nors pasaulio kino kritikai ir neįvertino filmo gerai, tačiau kiekvienam tikram „Skambučio“ ir siaubo filmų gerbėjui būtų nuodėmė nenueiti į šią premjerą.

„Kova iki paskutinio kraujo lašo“

Įkvėpianti istorija paremta tikrais įvykiais. Vinis – talentingas jaunas boksininkas, šluojantis visus varžovus nuo savo kelio ir akimirksniu pelnantis akinamą šlovę. Jis mėgaujasi gyvenimo suteikiamais malonumais iki vienos lemtingos dienos. Vinis patenka į avariją. Gydytojai perspėja Vinį, kad jis gali daugiau niekada nebevaikščioti, o apie grįžimą į ringą gali pamiršti visiems laikams. Tačiau Vinis savo ryžto ir atkaklumo dėka pakyla iš vėžimėlio ir grįžta į ringą, net jei tai bus paskutinė kova jo gyvenime.

Filmas paremtas boksininko Vinny‘io Pazo gyvenimu. Pagrindinį vaidmenį juostoje atlieka „Atkirčio“ žvaigždė Milesas Telleris, ekrane taip pat išvysime Aaroną Eckhartą, Katey Sagal, Tedą Levine‘ą ir kitus.

„Žaklina“

Dar viena tikrais įvykiais paremta premjera šį savaitgalį atkeliauja į Lietuvos kino teatrus. 35-ojo Jungtinių Valstijų prezidento Džono F. Kenedžio nužudymo ir po to sekusių įvykių drama jo žmonos Žaklinos akimis.

Ji buvo tame pačiame „Lincoln“ limuzine 1963 metų lapkričio 22 dieną Dalase, kai jos vyras gavo mirtiną šūvį į galvą. Ji sedėjo šalia jo ir liko gyva. Ji skrido su jo karstu atgal į Vašingtoną. Ji dalyvavo laidotuvėse, kurias stebėjo ne tik visa šalis, bet ir visas pasaulis. Kaip gėdėti mirusio mylimo žmogaus ir susitaikyti su jo netektimi, kai tave akylai stebi visuomenė?

Tai pirmasis Čilės režisieriaus Pablo Larraíno filmas anglų kalba ir pirmasis jo darbas, kuriame pagrindinė herojė yra moteris. Prezidento našlę meistriškai suvaidino Natalie Portman, kuri sulaukė už tai „Oskaro“ nominacijos. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį sužinosime, ar auksinė statulėlė atiteks būtent šiai moteriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles