Naujame filme Romainas Duris bandys pabėgti iš rūko apsiausto Paryžiaus

Naujame filme Romainas Duris bandys pabėgti iš rūko apsiausto Paryžiaus

Vasario 13 d. iš Kanados Kvebeko provincijos kilęs režisierius Danielis Roby Paryžiuje pradėjo filmuoti bendrą prancūzų ir kanadiečių projektą „Rūke“ (pranc. „Dans la brume“). Tai bus ketvirtasis jo ilgametražis filmas – D. Roby iki šiol yra sukūręs tarptautiniame Toronto kino festivalyje pristatytą mistinę siaubo dramą „Balta oda“ (pranc. „La peau blanche“, 2004 m.), tame pačiame festivalyje 2010 m. rodytą dramą „Funkytown“ bei biografinę istorinę dramą „Luisas Syras: stipriausias žmogus pasaulyje“ (pranc. „Louis Cyr: l‘homme le plus fort du monde“, 2013 m.).

Naujojoje režisieriaus juostoje filmuojasi prancūzas Romainas Duris (nominuotas Cezariui kaip geriausias aktorius už vaidmenis filmuose „Mano širdis nustojo plakti“ (pranc. „De battre mon coeur s’est arrêté“, 2005 m.), „Širdžių ėdikas“ (pranc. „L’arnacoeur“, 2010 m.) ir „Nauja draugė“ (pranc. „Une nouvelle amie“, 2014 m.). R. Duris šiemet bus galima išvysti dar dviejuose filmuose: Eriko Zoncos „Juodoji upė“ (pranc. „Fleuve noir“) ir Serge‘o Bozono „Ponia Yd“ (pranc. „Madame Hyde“). Be R. Duris filme taip pat vaidins Olga Kurylenko, Fantine Harduin, Michelis Robinas ir Anna Gaylor.

Filmas pasakos istoriją apie tai, kaip vieną dieną Paryžių apgaubia keistas mirtinas rūkas. Išgyvenusieji užuovėją randa paskutiniuose namų aukštuose ir ant stogų. Likusi be informacijos, be elektros, be maisto ir vandens, pora bando išgyventi šią katastrofą ir apsaugoti savo dukrą… Tačiau laikas slenka ir kuo toliau, tuo labiau aiškėja, kad niekas neateis į pagalbą. Tad tikintis ištrūkti lieka vienintelė išeitis – bandyti savo laimę rūke…

Juosta Paryžiaus mieste ir jo apylinkėse bus filmuojama devynias savaites – iki balandžio 19 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles