Sylvesteris Stallone vėl planuoja sugrąžinti Rokį Balboa į kino ekranus

Sylvesteris Stallone vėl planuoja sugrąžinti Rokį Balboa į kino ekranus

Paskutinį kartą Sylvesterio Stallone vaidinamas Rokis Balboa į bokso ringą lipo 2006 metais, filme „Rokis Balboa“ (angl. „Rocky Balboa“), kuris užbaigė ilgalaikę seriją gerais atsiliepimais. 2015-ais metais seriją perėmė jaunasis boksininkas Krydas, o Rokis atliko trenerio vaidmenį. „Krydas: gimęs kovoti“ (angl. „Creed“) sulaukė ypač gerų kritikų atsiliepimų ir netgi pelnė S. Stallonei Oskaro nominaciją, o antrasis filmas „Krydas II: Kylanti legenda“ (angl. „Creed II“) nors ir ne toks kokybiškas, vis tiek patenkino žiūrovus.

„Krydas II“ taip pat turėjo būti paskutinis Rokio pasirodymas, ir pats S. Stallone socialiniame tinkle pateikė nuoširdų atsisveikinimą veikėjui, kuris gyvavo daugiau nei 40 metų. Tačiau dabar atrodo, kad aktorius apsisprendė ir nori sugrąžinti Rokį Balboą į kino ekranus. Pasirodo, S. Stallone nebuvo labai patenkintas, kad Rokio istorijai nebuvo skirta daug dėmesio paskutiniame Krydo filme ir jis nori užbaigti legendinio boksininko istoriją savaip.

Panašiai kaip „Krydas“, naujasis S. Stallones filmas bus šalutinis projektas. Pagal idėją, Rokis į savo gyvenimą priims imigrantą, kuris atkeliavo pamatyti savo seserį, tačiau negali išvykti iš šalies. Ir jei naujo filmo negana, aktorius dalijasi noru sukurti ir televizijos serialą, kuris papasakotų Rokio priešistorę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles