Sylvesteris Stallone vėl planuoja sugrąžinti Rokį Balboa į kino ekranus

Sylvesteris Stallone vėl planuoja sugrąžinti Rokį Balboa į kino ekranus

Paskutinį kartą Sylvesterio Stallone vaidinamas Rokis Balboa į bokso ringą lipo 2006 metais, filme „Rokis Balboa“ (angl. „Rocky Balboa“), kuris užbaigė ilgalaikę seriją gerais atsiliepimais. 2015-ais metais frančizę perėmė jaunasis boksininkas Krydas, o Rokis atliko trenerio rolę. „Krydas: Gimęs Kovoti“ (angl. „Creed“) sulaukė ypač gerų kritikų atsiliepimų ir netgi pelnė S. Stallonei Oskaro nominaciją, o antrasis filmas „Krydas II: Kylanti Legenda“ (angl. „Creed II“) nors ir ne toks kokybiškas, vis tiek patenkino žiūrovus.

„Krydas II“ taip pat turėjo būti paskutinis Rokio pasirodymas, ir pats S. Stallone socialiniame tinkle pateikė nuoširdų atsisveikinimą veikėjui, kuris gyvavo daugiau nei 40 metų. Tačiau dabar atrodo, kad aktorius apsisprendė ir nori sugrąžinti Rokį Balboą į kino ekranus. Pasirodo, S.Stallone nebuvo labai patenkintas kaip Rokio istorijai nebuvo skirta daug dėmesio paskutiniame filme „Krydas II“ ir jis nori užbaigti legendinio boksininko istoriją savaip.

Panašiai kaip „Krydas“, naujasis S. Stallones filmas bus šalutinis projektas. Pagal idėją, Rokis į savo gyvenimą priims emigrantą, kuris atkeliavo pamatyti savo seserį, tačiau negali išvykti iš šalies. Ir jei naujo filmo negana, aktorius dalinasi noru sukurti ir televizijos serialą, kuris papasakotų Rokio priešistorę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles