Deadshotą „Savižudžių būryje“ greičiausiai suvaidins Jai‘us Courtney‘is

Deadshotą „Savižudžių būryje“ greičiausiai suvaidins Jai‘us Courtney‘is

Naujasis kino studijos „Warner Bros.“ projektas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) tampa vis svarbesnis ir įdomesnis kino ir komiksų gerbėjų tarpe. Taigi, žinios apie tai, kokie aktoriai ir kokius veikėjus įkūnys naujojoje „DC“ komiksų ekranizacijoje apie superblogiečius domina vis daugiau žmonių. Naujausias kūrėjų pasirinkimas – Jai‘us Courtney‘is, kuris taip pat pasirodys naujajame „Terminatoriaus“ filme.

Dar visai neseniai skelbėme, kad vienų svarbiausių „DC“ visatos blogiečių vaidmenis turėtų atlikti Jaredas Leto, įkūnysiantis Džokerį, ir Margot Robbie, kuri suvaidins Džokerio mylimąją ir, galima sakyti, auką Harlę Kvin. Dabar svarbiausias klausimas kilo – kas įkūnys Deadshotą. Šis veikėjas yra bene svarbiausias savižudžių būryje, todėl buvo tikimasi, jog jį įkūnys prie projekto prijungiamas Tomas Hardy‘is. Deja, vaidmuo, tikėtina, atiteko Jai‘ui Courtney‘ui, kuris stebuklingais aktoriniais sugebėjimais nepasižymi.

Nors dar ir oficialiai nepatvirtinta, sklinda kalbos, kad Tomas Hardy‘is turėtų suvaidinti Ricką Flagą. Prie jo prisijungiantis Willas Smithas, kaip planuojama, suvaidins Kapitoną Bumerangą. Taip pat, filme turėtų pasirodyti ir pagrindinis „Betmeno prieš Supermeną: teisingumo aušros“ (angl. „Batman vs. Superman: Dawn of Justice“) antagonistas Leksas Liuteris, kurį vaidina Jesse‘is Eisenbergas.

„Savižudžių būrys“ yra sunkių nusikaltėlių grupė, kuriems suteikiamas antras šansas. Iš esmės – tai samdiniai, siunčiami į tokias užduotis, kurios turi didėlę galimybę baigtis blogai. Siekiant užtikrinti užduoties įvykdymą, kaliniai-smogikai į užduotis vyksta su sprogmenimis, kurie įtaisyti juose pačiuose.

Filmą režisuos „Įniršio“ (angl. „Fury“) kūrėjas Davidas Ayeris, o premjera numatoma 2016 metų rugpjūčio 4 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles