Siaubo filmo „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ aktorė įkvėpimą atrado kraupioje plantacijoje Šiaurės Karolinoje

Lietuvos kino teatruose siaubo mėgėjus jau šiurpinančios juostos „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ (angl. „Jessabelle“) filmavimo aikštelė aktorius ne tik baugino, bet ir įkvėpė. Pagrindinę filmo heroję įkūnijusi Australijos aktorė Sarah Snook tikino izoliuotoje plantacijoje ir jos prieigose patyrusi ypatingų emocijų.

Pirminis siaubo filmo „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ kūrėjų sumanymas buvo filmuoti juostą JAV, Luizianos valstijoje, kur pagal scenarijų rutuliojasi avarijoje mylimąjį praradusios ir suluošintos merginos Džesabelės istorija. Tačiau po ilgų paieškų buvo nuspręsta pakeisti filmavimų lokaciją, mat nebuvo rasta pakankamai kraupi vieta. Sprendimu tapo apleista Clarendono plantacija JAV Šiaurės Karolinos valstijoje, Brunswicko apygardoje.

„Halifax News Services“ straipsnyje pabrėžiama, kad vienui vieni kelti koją į Clarendono plantaciją išdrįstų tik tikri bebaimiai – čia sienas nukloję keisti šešėliai, vis pasigirsta keistas girgždesys, plyšiuose švilpauja vėjas. Kadaise plantacijoje buvo auginami ryžiai, tačiau ji apleista jau ne pirmus metus. Įdomu tai, kad iki šiol ši vieta niekuomet nebuvo rodoma kine. Plantacijos mansardos „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ filmo dizaineriai nutarė neliesti – tylus, keistas apleistos vietos grožis gniaužė kvapą ir jiems.

Aktorė S.Snook tikino nepabijojusi, kol buvo ruošiama filmavimo aikštelė, paklaidžioti netoliese. Ji pasakojo mansardoje radusi įdomių piešinių ir daugybę ritinių. „Pripažinsiu, buvo šiurpoka, tačiau pabūti tokioje vietoje, pajusti sunkiai nupasakojamą energiją ir įkvėpti ją savo herojei buvo labai naudinga“, – kalbėjo raudonplaukė. Ji pridūrė, kad atmosfera leido jai lengviau įsijausti į Džesabelės rolę. „Kai žiūrovas ją pamato, Džesė – mergina praradusi kone viską. Jos gyvenimas akimirksniu subyrėjo, ji nebeturi mylimojo ir yra prirakinta prie neįgaliesiems skirto vežimėlio. Ji neturi dėl ko gyventi, tad užsikabina už mirusios motinos paliktų žinučių. Ta plantacija nepaprasta, jutau keistą ryšį, filmo istorija tarsi idealiai tiko tai vietai. Pripažinsiu, negalėčiau ten praleisti nakties, pernelyg bijočiau“, – tvirtino S.Snook.

Daugybę aštrių įspūdžių ir kraują stingdančių akimirkų garansuosiantis siaubo filmas „Džesabelė: dvasios prakeiksmas“ – jau Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles