Veiksmo trilerio „Mirtis palauks“ aktorė Lashana Lynch neigia gandus, kad ji bus naujasis Džeimsas Bondas

Jubiliejinio, 25-ojo bondiados filmo „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“) žvaigždė Lashana Lynch paneigė gandus, kad ji gali tapti naujuoju Džeimsu Bondu, juokaudama, kad gerbėjai turbūt nenorėtų jos matyti atliekančios šį vaidmenį. Nors tiesą sakant, tai nėra visiškas paneigimas. Prieš aktoriui Danieliui Craigui kinuose penktąjį ir paskutinįjį kartą vaidinant MI6 agentą filme „Mirtis palauks“, kuriame L. Lynch sugrįžta į bondiadą kaip agentė Nomi, aktorė jau ir ankščiau šį vaidmenį laikė „labai, labai revoliuciniu“.

Praeitais metais buvo patvirtinta, kad aktorės L. Lynch vaidinama Nomi perims Džeimso Bondo skaitinę 007 mantiją, kai legendinis agentas mėgausis užtarnautu poilsiu Jamaikoje. Vis dėlto panašu, kad be skaičiaus perėjimo nieko daugiau neįvyks, nes aktorė į gandus apie Džeimso Bondo ateitį atsakė neigiamai. „Ne!“ – kategoriškai atkirto aktorė. „Jūs manęs nenorite. Aš tiesiog norėčiau pasakyti: ehem, tiesa, tai nuo ko viską vėl pradėti?“ – pridūrė ji.

Kalbant apie tai, kas L. Lynch manymu, galėtų imtis Bondo vaidmens po netrukus kinuose pasirodysiančio filmo „Mirtis palauks“, galimybės yra begalinės. „Gyvename laiku, kai kino pramonė ne tik suteikia auditorijai tai, ko, jos manymu, nori žiūrovai,“ – aiškino ji. „Jie iš tikrųjų duoda publikai tai, ką nori duoti. Su Bondu tai galėtų būti vyras ar moteris. Gali būti baltos, juodos, azijietiškos, mišrios rasės,“ – mano aktorė. „Gali būti jaunas ar senas. Galiausiai, net jei dvejų metų vaikas vaidintų Bondą, visi trauktų į kiną pažiūrėti, ką veiks šis dvejų metų vaikas, ar ne?“ – juokavo L. Lynch.

Naujausias Džeimso Bondo filmas pasakoja apie įvykius, praėjus penkeriems metams po Ernsto Stavro Blofeldo (akt. Christoph Waltz) sugavimo ir pasodinimo į kalėjimą. Netrukus Bondas supranta, kad aptiko naują grandiozinį sąmokslą, kuris, jei jį pavyks įgyvendinti, pražudys milijonus žmonių. Norėdamas užkirsti tam kelią, Bondas yra priverstas kreiptis pagalbos į savo paties sugautą Blofeldą ir galų gale asmeniškai susitikti su naujuoju ir iki šiol pavojingiausiu savo priešu – paslaptinguoju Safinu (akt. Rami Malek).

Nuotykių ir veiksmo trileris „Mirtis palauks“ kinuose nuo spalio 1 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles