„Mirtis palauks“ premjeroje Danielio Craigo laukė karališkos išleistuvės

Jubiliejinis, 25-asis bondiados filmas „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“) ir penktasis bei paskutinis Džeimso Bondo filmas, kuriame aktorius Danielis Craigas vaidina garsųjį Didžiosios Britanijos vyriausybės agentą, antradienį Londono Karališkojoje Alberto salėje sulaukė žvaigždžių perpildytos premjeros. Labai laukta premjera, kuri dėl COVID-19 apribojimų buvo daug kartų atidėta, sulaukė Holivudo ir Didžiosios Britanijos karališkosios šeimos dėmesio. Ant raudonojo kilimo pasirodė Velso princas Charlesas ir jo žmona Kornvalio hercogienė Camilla, greta princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine.

Premjeros svečių priėmimo metu Kembridžo hercogienė bendravo su aktoriais ir kūrybine bondiados komanda, įskaitant dainininkę Billie Eilish ir jos brolį Finneasą O‘Connellį. Dainų kūrimo duetas sukūrė pagrindinę veiksmo ir nuotykių trilerio „Mirtis palauks“ dainą, taip pat pavadintą „Mirtis palauks“, kuri buvo išleista dar 2020 metų vasario mėnesį ir pelnė „Grammy“ apdovanojimą už geriausią dainą, skirtą vizualinei medijai ir tapo pirmąja daina, pelniusia prestižinį apdovanojimą dar neišleistam filmui.

Kembridžo hercogienė, vilkinti auksinę Jenny Packham suknelę, šnekučiavosi su D. Craigu. Agentas 007 atsisakė sau įprasto juodai balto smokingo ir ant raudonojo kilimo pasirodė su aviečių spalvos švarku.

Trileris „Mirtis palauks“ užbaigia D. Craigo šnipo kadenciją, kuri prasidėjo 2006 metais su filmu „Kazino „Royale“. Kino studijų „Universal Pictures International“ ir „MGM“ filmas yra jau 25-oji ilgametės epopėjos dalis. Premjeros metu D. Craigas pozavo su kolegomis aktorėmis Lashana Lynch, Léa Seydoux ir filmo režisieriumi Cary Joji Fukunaga, kuris kartu su Nealu Purvisu ir Robertu Wade’u taip pat parašė filmo scenarijų. Aktorė L. Lynch vaidina MI6 agentę Nomi, o L. Seydoux grįžta kaip Bondo mergina Madelin Svon. Kino žvaigždžių kupiname filme pagrindinį piktadarį vaidina aktorius Rami Malekas.

Žinoma, tai ne pirmas kartas, kuomet D. Craigas bendravo su karališkąja šeima. 2012 metais, Londono Olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje jis ir karalienė Elizabeth II iššoko iš sraigtasparnio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles