Markas Wahlbergas: buvęs reperis, modelis ir žmogus, troškęs komediją „Draugeliai“ perkelti į kino ekranus

Į Lietuvos kino teatrus pagaliau atkeliavo vasariška prabangos ir šėlsmo kupina komedija „Draugeliai“ (angl. „Entourage“). Be būrio kviestinių garsenybių filme žiūrovai išvys ir Holivudo žvaigždę Marką Wahlbergą. Būtent jis įkvėpė nuo 2004 iki 2011-ųjų rodytą to paties pavadinimo populiarųjį HBO serialą, kurio pratęsimu tapo naujoji juosta.

Kaip tvirtino pats M.Wahlbergas, pirmuoju stambiu jo prodiuseriniu darbu tapęs serialas – tai istorija, pagrįsta palyginti laisva jo karjeros pradžios ir pažinties su Holivudo realijomis interpretacija. Pagal jo portretą buvo kuriamas pagrindinis personažas Vincentas Čeisas. Dabar retas prisimena, kad šiuo metu šlovės spinduliuose besimaudantis 44-erių M.Wahlbergas pradėjo savo kūrybinį kelią kaip reperis, moterų dėmesio sulaukė kaip „Calvin Klein“ apatinių modelis, o tik tuomet susidomėjo vaidyba ir įsitvirtino kino industrijoje. Aktorius, drauge su partneriais prieš 11 metų pradėjęs dirbti prie serialo „Draugeliai“ kūrimo, tada pirmąsyk paragavo, ką reiškia dirbti už kadro ir jam tai patiko. Epizodiškai seriale pasirodžiusį M.Wahlbergą išvys ir naujosios komedijos žiūrovai. Jis juostoje įkūnijo patį save.

Ištikimi serialo gerbėjai per šio gyvavimo metus nuodugniai pažino pagrindinį jo personažą Vincentą Čeisą (akt. Adrianas Grenieras). Jie galėjo stebėti, kaip geraširdis gražuoliukas suvaidinęs pirmajame didelio masto filme kopia šlovės laipteliais, kaip toliau rutuliojasi jo karjera Holivude. Greta pasakojimo apie Vincento profesinį gyvenimą, reakcijas į hitais tapusius filmus ir karčią kritiką, didelę serialo dalį sudarė jo ir jo bičiulių nuotykiai, vakarėliai ir gražuolių dėmesys.

Naujajame filme ambicingoji kino žvaigždė sumanys tapti ne tik aktoriumi, bet ir režisieriumi. Brangus sumanymas ir patirties trūkumas iškels grėsmę ne tik Vincento, bet ir ilgamečio jo draugo bei buvusio vadybininko, naujai iškepto kino studijos vadovo Ario Goldo (akt. Jeremy Pivenas) karjerai.

Interviu Abc7.com M.Wahlbergas, kuris buvo pagrindinis „Draugelių“ perkėlimo į didžiuosius ekranus entuziastas, tikino, esą, kada serialas taps filmu, tebuvo laiko klausimas. Jo teigimu, serialo žiūrovai nepasisotino šmaikščiais pagrindinio herojaus Vincento ir jo palydos nuotykiais. „Žmonės vis skundėsi, kad serialas pasibaigė per anksti, kad serijos buvo per trumpos ir kad jiems norėtųsi ilgėliau pabūti su patikusiais herojais“, – sakė aktorius ir prodiuseris. M.Wahlbergas galutinai apsisprendė serialą paversti filmu po to, kai jis tapo „Sekso ir miesto“ filmų sėkmės liudininku.

Los Andžele ir Majamyje filmuotas filmas „Draugeliai“ taps vienu labiausiai pašėlusių vasaros filmų ne tik dėl jame vaizduojamo siautulingo Holivudo gyvenimo, garsenybių spindesio, siautulingų vakarėlių, bet ir įspūdingos kino žvaigždžių koncentracijos. Pramanytas savo pačių versijas juostoje suvaidino ne tik M.Wahlbergas, bet ir Liamas Neesonas, Jessica Alba, amerikietiško futbolo žvaigždė Tomas Brady, atlikėjai Calvinas Harrisas, Pharrellis Williamsas, T.I., dainos „Blurred Lines“ vaizdo klipe nusifilmavusi modelis ir aktorė Emily Ratajkowski ir daugybė kitų. Nesibaigiantis Holivudo vakarėlis vasariškoje komedijoje „Draugeliai“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Filmo „Draugeliai“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles